Przejdź do treści

Ricoh Aficio SP 100 e – pierwsza taka drukarka w ofercie Ricoh

Ricoh Polska wprowadza do oferty Ricoh Aficio SP 100 e/SP 100SU e/SP 100SF e, nowe monochromatyczne drukarki biznesowe – małe, niedrogie i stylowe.

Tak niewielkiego urządzenia firma Ricoh Polska jeszcze w swojej ofercie nie miała. Wszystkie modele są najmniejszymi dostępnymi drukarkami laserowymi w swoich kategoriach. Ricoh Aficio SP 100 e jest cienka jak smartfon ustawiony w pionie. Jej niewielkie wymiary sprawiają, że bez trudu można ją umieścić na każdym, nawet małym biurku, nie tracąc przy tym cennej przestrzeni – górna powierzchnia drukarki może być wykorzystana do innych celów – można na niej położyć dokumenty a nawet telefon stacjonarny. SP 100SU e i SP 100SF e są wyposażone dodatkowo w kolorowe skanery, zapewniające obrazy o rozdzielczości 600×600 dpi. SP 100SF e posiada również funkcję faksu.

Nowa linia drukarek to profesjonalne produkty wysokiej jakości. Charakteryzuje je nowoczesny design, który zapewnia im stylowy wygląd. Drukarki z serii SP nie mają wbudowanego wentylatora, dzięki czemu nie wydzielają gorącego powietrza i nie powodują hałasu – co znacznie poprawia komfort pracy. Nowe drukarki są również szybkie i niezawodne. Prędkość wydruku pierwszej strony to zaledwie 6,4 sekundy. Dzięki wydajności do 10 000 arkuszy miesięcznie drukarki są również bardzo ekonomiczne.

Ricoh Aficio SP 100 e/SP 100SU e/SP 100SF e są doskonałym rozwiązaniem dla małych biur i małych środowisk roboczych. Sprawdzą się również idealnie jako drukarki do użytku domowego.

O Ricoh

Ricoh to globalna firma z branży technologiczej, która specjalizuje się w sprzęcie biurowym, rozwiązaniach do druku produkcyjnego, systemach zarządzania dokumentami i usługach IT. Ricoh Group, z centralą w Tokio, działa w ponad 200 krajach i regionach. W roku finansowym zakończonym w marcu 2012, przychody ze sprzedaży Ricoh Group wyniosły 1 903 mld jenów (w przybliżeniu 23 mld dolarów amerykańskich).

Większość przychodów firmy pochodzi z produktów, rozwiązań i usług, które ulepszają interakcje między ludźmi a informacjami. Ricoh produkuje również aparaty cyfrowe i wyspecjalizowane produkty branżowe. Firma jest znana ze względu na wysoką jakość, którą zapewnia, wyjątkowe podejście do klienta i liczne inicjatywy na rzecz zrównoważonego rozwoju.

Przesłanie Ricoh, imagine. change., pomaga firmom zmienić sposób, w jaki pracują i wykorzystać zbiorową wyobraźnię pracowników.