Przejdź do treści

Marketing w sieci – zapraszamy na radykalnie praktyczne szkolenia

Trwa rekrutacja na dofinansowane w 80% szkolenia z Marketingu w sieci, skierowane do pracowników i pracodawców sektora mikro i małych przedsiębiorstw z terenu Małopolski. Organizatorem jest Wyższa Szkoła Europejska im. ks. Józefa Tischnera.

Rekrutacja trwa:

  • od 1 sierpnia do 5 września na II edycję szkoleń  – specjalizacja startupy. Zajęcia będą się odbywać w piątki i soboty  (5 zjazdów).
  • od 27 sierpnia do 28 września na III edycję szkoleń – specjalizacje: startupy, e-commerce, grafika, e-HR. Zajęcia będą odbywać się w piątki (10 zjazdów).

Projekt szkoleniowy MMMP@ – Małopolskie Małe i Mikroprzedsiębiorstwa w Sieci 2 powstał w oparciu o wiedzę i doświadczenie zdobyte podczas realizacji pierwszego projektu o podobnej tematyce.

Nowy, poszerzony  80 godzinny program obejmuje praktyczne zajęcia ze znanymi specjalistami z branży interaktywnej. Wśród kadry m.in. Mateusz Tułecki, Dawid Szczepaniak, Paweł Sala, Hubert Turaj, Wojciech Szymański, Bartłomiej Rozkrut, Wojciech Tomaszewski czy Paweł Suder. Nad poziomem szkoleń czuwają patroni merytoryczni, wśród których znaleźli się: Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska, deweloper interaktywnych gier dla dzieci HanBright oraz studio badawczo-projektowe EDISONDA.

Uczestnicy szkoleń otrzymają dostęp do profesjonalnych materiałów szkoleniowych oraz do kursów e-learningowych i casebooka. W programie przewidziano również otwarte barcampy.

Koszt uczestnictwa to 528,80 zł (szkolenie jest dofinansowane w 80%).

Zajęcia będą się odbywać w centrum Krakowa. Każdy uczestnik otrzyma certyfikat wydany przez Wyższą Szkołę Europejską im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie.