Przejdź do treści

Siódemka Ciggera

Galeria Tęcza w Kaliszu to kolejne miejsce, w którym uruchomiony został w systemie partnerskim punkt sprzedaży papierosów elektronicznych marki Cigger. Tym samym liczba partnerskich punktów sprzedaży wzrosła do siedmiu. Poza ,,Tęczą” działają one w galeriach ,,Alfa” w Białymstoku i Olsztynie, ,,Słowiańska” w Zgorzelcu,  ,,Głogów” w Głogowie, ,,Plaza”  w Toruniu oraz w galerii handlowej w Zambrowie. E-papierosy marki Cigger sprzedawane są także w kilku salonikach firmowych oraz w około 40 punktach na terenie kraju.

– Tak szybki rozwój to efekt przede wszystkim bardzo dokładnego przygotowania się do produkcji i sprzedaży elektronicznych papierosów Cigger i niezbędnych akcesoriów. Trwały one cały ubiegły rok. Wykorzystaliśmy także nasze doświadczenie z wieloletniej działalności gospodarczej – mówi Mariusz Rajzner, wicedyrektor New Smoke sc. – Naszym zamiarem jest utworzenie do końca roku w galeriach handlowych około 30 punktów sprzedaży w systemie partnerskim Prowadzimy intensywne rozmowy z potencjalnymi partnerami.

Na rynku marka Cigger obecna jest od grudnia 2011 roku. Obok e-papierosów firma posiada w ofercie wkłady, atomizery, około 50 smaków liquidów, baterie oraz innego typu akcesoria. Można je kupić także w sklepie internetowym.

Do sprzedaży w kanale HoReCa dostępne są także e-papierosy jednorazowego użytku Cigger G0.

E-papierosy marki Cigger zastępują tradycyjne papierosy. Zawierają nikotynę, ale nie wydzielają dymu. Można je palić w miejscach publicznych, bowiem nie pachną i nie emitują substancji smolistych.