Przejdź do treści

VIETA Home – premiery na IFA 2012

Vieta prezentuje dwa najnowsze urządzenia z serii VIETA Home: kolumnę IS 1000 SL z bezprzewodowym odtwarzaniem muzyki poprzez Bluetooth oraz mini multimedialny projektor dźwięku SB 400 BK. Nowoczesny wygląd, wysoka jakość dźwięku, niewielki rozmiar, dzięki któremu zmieszczą się w każdym mieszkaniu oraz kompatybilność z urządzeniami iPad, iPhone i iPod – czyli wszystko, co niezbędne dla wygody prawdziwego melomana.

iPhone, iPad  i iPod to  nie tylko źródło muzyki, ale również podręczne komputery. Kolumna audio VIETA IS 1000 SL to rozwiązanie dla tych, którzy chcą równocześnie surfować po Internecie, czytać lub oglądać video i odtwarzać muzykę. Koniec  z  podłączaniem  kiepskich głośników  do komputera lub  zgrywaniem muzyki za każdym razem, gdy chce się posłuchać muzyki. Dodatkowo kolumna ładuje urządzenie, więc  zamiast szukać ładowarki można spokojnie wypić poranną kawę i posłuchać wiadomości z radia.

Kolumna IS 1000 SL została wyposażona w wysokiej jakości wzmacniacz 2.1 o mocy 125 W, cztery wysokiej jakości głośniki dwucalowe oraz podwójny niskotonowy głośnik magnetyczny 5,25 cala. Oprócz opcji odtwarzania poprzez Bluetooth posiada wejście AUX oraz wejście optyczne, a także USB kompatybilne z MP3 i WMA. Dodatkowo akcelerator muzyczny Vieta zapewni wysoką jakość odtwarzanego dźwięku. Obudowa urządzenia została wykonana z wysokiej jakości aluminium w kolorze srebrnym. Dla większej wygody obsługi w zestawie znajduje się również pilot bezprzewodowy.

Muzyka towarzyszy nam przez cały czas – w domu, pracy, samochodzie. Coraz częściej jej głównym źródłem nie są już płyty CD ani nawet odtwarzacze, a telefon lub tablet – szczególnie w przypadku posiadaczy  iPhone’a lub iPada. O ile w trakcie podróży wystarczą nam słuchawki, to w domu lub biurze nie będą już tak komfortowe. Dlatego warto wyposażyć się w sprzęt, który pozwoli cieszyć się ulubioną muzyką, nie rezygnując z wygody i jakości.

Mini multimedialny projektor dźwięku to jednak coś więcej niż odtwarzacz muzyki. Posiada odtwarzacz DVD/MP3/MPEG4/CD/CD-R, wyjścia HDMI i AV Video oraz wejście optyczne, czytnik USB a także radio FM. Urządzeniem można sterować zarówno poprzez panel dotykowy jak i pilotem bezprzewodowym. Urządzenie posiada głośniki na panelu przednim, wbudowany głośnik niskotonowy oraz pięć zaprogramowanych ustawień Equalizera, dzięki czemu pozwoli na stworzenie efektów dźwiękowych kina domowego.