Przejdź do treści

Drzwi dla kota – nowość na rynku

Tagi:

Choć czasy starożytnego Egiptu dawno za nami, a koty nie mają już boskiego statusu, uwadze sieci Drzwi i podłogi VOX nie umknęło ich znaczenie w dzisiejszym życiu.

Na rynku pojawił się produkt dedykowany miłośnikom tych zwierząt – drzwi, z których kot będzie korzystać tak samo jak pozostali domownicy. Drzwi to ważny element wnętrza, zakup podyktowany potrzebą prywatności i podejmowany na lata. Dzięki Drzwiom VOX z wejściem dla kota, oprócz stylu i elegancji, zyskujemy niespotykaną funkcjonalność jakiej nie można było dotąd kupić. Drzwi dla kota wyposażone są w wahadłową klapkę zamontowaną w dolnej części skrzydła, pozwalającą na swobodne poruszanie się naszego pupila w domu czy mieszkaniu. Przemija tym samym problem ciągle otwartych drzwi do łazienki lub co gorsze – zamknięcie dostępu do kuwety naszemu ulubieńcowi. Wejście dla kota jest prawie niewidoczne, więc drzwi nie tracą na estetyczności i trwałości. Ponadto jest ono objęte gwarancją, którą traci się jeśli samodzielnie wytniemy otwór.

Drzwi VOX z wejściem dla kota dodatkowo można wyposażyć w aluminiową listwę z wieszakami. W wybranych modelach może być ona zamontowana w górnej części skrzydła, co pozwala na zawieszenie np. długiego płaszcza kąpielowego lub ręczników. Listwa na akcesoria wytrzymuje obciążenie nawet do 5kg.

Kolekcja Drzwi VOX występuje w czterech kolorach oraz ogromnej liczbie wariancji, które pozwalają zaprojektować określony model na miarę oczekiwań korzystając z prostej aplikacji www.drzwi.vox.pl.