Przejdź do treści

Becker ICE – sportowy szyk w bieli

Sportowe i nowoczesne – marka Becker prezentuje dwa nowe modele urządzeń nawigacyjnych dla kierowców, którzy nie lubią się nudzić: Becker Ready 45 ICE oraz Becker Ready 50 ICE. Fani aktywnego wypoczynku już nie muszą stresować się, że stanie w korkach lub pomyłka podczas jazdy zabiorą im cenny czas na uprawianie sportu. Dzięki interaktywnemu asystentowi kierowcy Becker SituationScan, nowej funkcji Asystent Pasa Skrętu Pro 3D oraz uczącej się nawigacji bez problemu ominą korki i dotrą do celu bezstresowo i bezpiecznie.

Inteligentne urządzenia nawigacyjne Becker Ready ICE są dostępne w dwóch rozmiarach: 4,3 cala (10,9 cm) lub5 cali (12,7 cm). Biała obudowa pozwala wyróżnić się oraz zwiększa bezpieczeństwo podczas jazdy – nie odcina się tak wyraźnie jak czarna od widoku za oknem, dzięki czemu mniej rozprasza kierowcę. Urządzenia zostały wyposażone w zainstalowane mapy 44 krajów Europy oraz interaktywnego asystenta kierowcy Becker SituationScan, który analizuje sytuację na drodze na podstawie przebytej odległości i prędkości. Jeśli pojawią się znaczące odchylenia urządzenie proponuje alternatywne trasy tam, gdzie jest to konieczne, a Border Assistant podaje wszystkie niezbędne informacje związane ze zbliżaniem się do granicy.

Nowa funkcja, Asystent Pasa Skrętu Pro 3D, gdy zbliża się zmiana pasa pokazuje ten właściwy w formie animacji 3D. Dzięki temu kierowca z wyprzedzeniem wie jak ma pojechać – jego trasa jest wyraźnie zaznaczona na czerwono. Inną przydatną funkcją podczas jazdy po nieznanych obszarach jest trójwymiarowa wizualizacja terenu i charakterystycznych punktów. Natomiast dożywotnio opłacone Premium HQ TMC® w Polsce pozwoli ominąć wszystkie korki oraz inne utrudnienia na drogach. Dodatkowo nowy TTS oprócz nazw miejsc, ulic, zjazdów i informacji o utrudnieniach na drogach podaje również informacje o punktach orientacyjnych, np. mostach lub dużych skrzyżowaniach.

Tak jak w przypadku wcześniejszych modeli Becker ICE zostały wyposażone w funkcję uczącej się nawigacji. Urządzenie zbiera anonimowe dane o najlepszych trasach od użytkowników, a następnie za ich zgodą udostępnia je wszystkim uczestnikom programu. Dzięki temu miejsca, w których regularnie tworzą się korki są automatycznie pomijane przy kalkulacji trasy w zależności od dnia tygodnia i godziny.

Becker ICE zostały również wyposażone w program do zarządzania zawartością Becker Content Manager, który ułatwia konfigurację nawigacji z komputerem i pozwala na zakup map i innych funkcji. Każdy kierowca otrzymuje również Gwarancję Najnowszych Map – w przypadku rejestracji w ciągu 30 dni od zakupu urządzenia użytkownicy otrzymują darmową aktualizację map oraz zniżkę na subskrypcję aktualizacji map Europy.