Przejdź do treści

Senetic z agencją White Magick

Firma Senetic, dostawca rozwiązań sieciowych, serwerowych i oprogramowania, rozpoczęła współpracę z agencją PR White Magick. Do zadań agencji należeć będzie realizacja strategii obejmująca pełen zakres działań Public Relations oraz doradztwo marketingowe.

– Cieszymy się, że Senetic dołączył do grona naszych klientów. To firma oferująca zaawansowane rozwiązania technologiczne i posiadająca w swoim portfolio renomowanych światowych producentów. W pracach dla Senetic skoncentrujemy się na umacnianiu pozytywnego wizerunku spółki. Będziemy też informować o nowościach produktowych i najciekawszych projektach realizowanych przez naszego klienta – mówi Kajetan Adamczak, wiceprezes White Magick.

Umowa została podpisana na czas nieokreślony. Współpracę nawiązano w drodze rekomendacji.

Senetic to lider w dostarczaniu kompletnych rozwiązań dla serwerowni – od serwerów, storage, backup, poprzez rozwiązania sieciowe – swiching, routing, security, unified communications, wireless aż po oprogramowanie serwerowe i środowiska wirtualizacyjne. Drugą gałęzią działalności firmy Senetic jest oprogramowanie dla stacji roboczych – programy użytkowe, systemy operacyjne, oprogramowanie antywirusowe i graficzne.

Agencja White Magick ma blisko 7-letnie doświadczenie w obsłudze Klientów z branży nowych technologii. Z usług White Magick korzystali w przeszłości lub korzystają obecnie m.in.: Agito.pl, EVER, Hama, iiyama, Komputronik, Log Systems, Międzynarodowe Targi Łódzkie.