Przejdź do treści

„Pamięć absolutna” zawładnie kinami IMAX

Co jest prawdą w świecie fikcji? Jak cienka może być granica między złudzeniem a rzeczywistością? Już 31 sierpnia na gigantycznych ekranach kin IMAX oraz Cinema City zakróluje megaprodukcja Lena Wisemana – „Pamięć absolutna”! Przekonaj się, jak trudno rozpoznać co jest prawdą, a co złudnym wspomnieniem! Zobacz film w kinie IMAX i daj się porwać akcji!

Punktem wyjścia fabuły filmu było i tym razem słynne opowiadanie Philipa K. Dicka. Spektakularne pościgi, trzymająca w napięciu fabuła, najlepsi hollywoodzcy aktorzy oraz niesamowita głębia obrazu IMAX i emocje na najwyższym poziomie gwarantowane! Superprodukcja Lena Wisemana, współtwórcy takich hitów, jak „Dzień niepodległości” i „Faceci w czerni” przebojem wkracza na największe w Polsce ekrany kin IMAX, mierzące aż 14 metrówwysokości i 24 metrów szerokości. Przekonaj się na własne oczy, jak realny może być świat Rekall. Technologia wykorzystana w kinach IMAX wprost wbija w fotel.

„Zawrotne tempo akcji i gwiazdorska obsada filmu ‘Pamięć absolutna’ sprawią, że widzowie przeniosą się w świat, w którym nic nie jest pewne. Do tego efekty uzyskane dzięki nowoczesnej technologii kinowej IMAX uczynią tę przygodę nieprawdopodobnie realną! Już dziś zapraszamy do kin IMAX i Cinema City” – zaprasza Iwona Kuźnik, dyrektor marketingu i PR Cinema City.

Pracownik fabryki Douglasa Quaida – w tej roli Colin Farrell – odkrywa, że w istocie jest tajnym szpiegiem pracującym dla jednego z mocarstw walczących o światową dominację. Cały problem polega na tym, że nie wie, kim jest jego pracodawca. Jedyną osobą, której może zaufać jest rebeliantka i członkini podziemnego ruchu oporu (Jessica Biel). Wraz z rozwojem akcji Quaid odkrywa swoją prawdziwą tożsamość, prawdziwą miłość i prawdziwe przeznaczenie.

Już od 31 sierpnia film „Pamięć absolutna” można oglądać na gigantycznych ekranach kin IMAX oraz Cinema City w całej Polsce. Film będzie wyświetlany z polskimi napisami.

Adresy kin IMAX:

  • IMAX Katowice, ul. Gliwicka 44, 40-853 Katowice (32 359-59-95)
  • IMAX Kraków, Al. Pokoju 44, 31-564 Kraków (12 290-90-80/92)
  • IMAX Łódź, ul. Drewnowska 58, 91-002 Łódź (42 664-64-46)
  • IMAX Poznań, ul. Drużbickiego 2, 61-693 Poznań (61 662-62-26/27)
  • IMAX Warszawa, ul. Powsińska 31, 02-903 Warszawa (22 550-33-22/25)