Przejdź do treści

Oasis Tours wraz z Mint Media zabierze Cię w wyjątkowe miejsca

Oasis Tours, jedno z największych biur podróży w Polsce, obecne na rynku od prawie 20 lat, wchodzi na wyższy stopień komunikacji z klientami. Od stycznia bieżącego roku biuro działa w social mediach, a teraz pomoże mu w tym agencja Mint Media, która rozpoczęła obsługę biura w mediach społecznościowych.

– Oasis Tours to znana marka na rynku biur podróży, a media społecznościowe to dla biur podróży bardzo dobre pole do kontaktu z klientami. Oczywiście to pole mocno minowe, ale nasza głowa w tym, by te miny omijać – mówi Michał Wiśniewski, new business manager Mint Media. Agencja zajmie się prowadzeniem fan page’a Oasis Tours na Facebooku (http://facebook.com/OasisPolska), realizacją kampanii reklamowej na Facebooku, a także prowadzeniem komunikacji na Twitterze i Pintereście.

Na Twitterze będzie prowadzone biuro prasowe Oasis Tours. Będzie to także kanał pełniący funkcję biura obsługi klienta. Tutaj będą pojawiać się najświeższe informacje dotyczące działalności biura. Na Pintereście będą umieszczane fotografie z wycieczek i miejsc, do których można pojechać z Oasis Tours. Komunikacja ma się bowiem opierać o wyjątkowe miejsca, w które można pojechać z Oasis Tours. Do ich prezentacji najlepszym miejscem jest właśnie Pinterest.