Nowy uniwersalny system pamięci masowej EMC VNXe3150 jest już dostępny na całym świecie

Uniwersalny system pamięci masowej EMC VNXe3150, oferujący o 50% większą wydajność i pojemność w przeliczeniu na jednostkę stelaża oraz prostotę, z której znana jest nagradzana seria VNXe®, jest już ogólnie dostępny na całym świecie. System VNXe3150, zoptymalizowany pod kątem wirtualizacji, jest wyjątkowo prosty w użyciu i mogą nim administrować osoby z ogólną wiedzą informatyczną, dzięki czemu może być wykorzystywany w małych i średnich firmach oraz oddziałach przedsiębiorstw i urzędów administracji państwowej. VNXe3150 oferuje te i inne nowe możliwości za cenę modeli klasy podstawowej — poniżej 10 tys. USD.

Dzięki dostępności systemu VNXe3150 klienci wykorzystujący pamięć masową klasy podstawowej mogą zwiększyć wydajność i pojemność swoich środowisk wirtualnych. VNXe3150 umożliwia przejście do środowiska zwirtualizowanego przez integrację z  platformami Citrix XENServer, Microsoft Hyper V i VMware vSphere, co zapewnia funkcjonowanie z dowolnym hiperwizorem. Ponadto VNXe3150 jest kluczowym elementem architektury EMC VSPEX Proven Infrastructure, która oferuje klientom EMC bogaty wybór znakomitych technologii wirtualizacji, serwerów, sieci, pamięci masowej i ochrony danych. VNXe3150 jest także wyposażony w ceniony w branży interfejs zarządzania pamięcią masową EMC Unisphere®.

Obecnie, nawet godzinna awaria może mieć katastrofalne skutki dla firmy, a za całkowite wyeliminowanie przestojów, postrzegane jako niezbędny koszt operacyjny, trzeba zapłacić wysoką cenę. Wykorzystując system VNXe3150 w środowiskach zwirtualizowanych klienci mogą zminimalizować czas przestojów, a jednocześnie uzyskać znaczne oszczędności na kosztach energii i uprościć zarządzanie, co w sumie poprawi wyniki finansowe.

System VNXe3150 jest sprzedawany wyłącznie za pośrednictwem partnerów uczestniczących w programie EMC Velocity™.

Wypowiedź członka kadry kierowniczej EMC

Eric Herzog, wiceprezes ds. zarządzania produktami i marketingu, dział ujednoliconej pamięci masowej EMC – „Naszym celem jest dostarczanie klientom produktów klasy podstawowej, które umożliwią im rozwiązywanie rzeczywistych problemów biznesowych. System VNXe3150 wprowadza do serii VNXe wysoką wydajność i efektywność — bez rezygnacji z prostoty, którą nasi klienci bardzo cenią. Szczególnie w dzisiejszych czasach środowisk zwirtualizowanych kluczowe znaczenie dla klientów ma wymaganie, aby systemy pamięci masowej zapewniały dużą pojemność, skalowalność i niezawodność oraz były łatwe w obsłudze. Te właśnie cechy ma najnowszy system z serii VNXe”.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu