Nowa inicjatywa deweloperska na rynku łódzkim

ATAL S.A. uruchamia w Łodzi kompleksową ofertę „Zajmiemy się wszystkim za Ciebie” mającą ułatwić Klientom zarówno podjęcie decyzji, jak i przejście przez cały proces wymiany mieszkania na nowe. Deweloper w ramach inicjatywy zajmie się sprzedażą obecnego lokum Klienta, pokryje koszt prowizji brokera nieruchomości oraz zaoferuje nowe mieszkanie z opcją wykończenia „pod klucz”, na osiedlu o wysokim standardzie.

Już od września osoby zainteresowane sprzedażą mieszkania i zakupem nowego będą mogły skorzystać z najnowszej oferty ATAL S.A., dewelopera specjalizującego się w budowie wysokiej jakości mieszkań i domów. Na łódzkim rynku firma wprowadza opcję, w ramach której będzie udzielała wsparcia na każdym etapie wymiany mieszkania, od sprzedaży dotychczasowego lokum, po zakup nowego.

Nasza firma obserwuje bieżącą sytuację na rynku i oferuje rozwiązania trafiające w gusta Klientów. Ta nowatorska usługa jest propozycją skierowaną do wszystkich osób, które chcą zmienić mieszkanie na nowe i potrzebują kompleksowej obsługi w tym zakresie. Dzięki naszej usłudze Klient oszczędza czas i nie ponosi kosztów związanych z tym procesem – mówi Zbigniew Juroszek, Prezes ATAL S.A.

W pierwszej kolejności eksperci Home Broker, firmy doradczej zajmującej się pośrednictwem w sprzedaży nieruchomości, z którą od kilku lat współpracuje ATAL, zajmą się analizą rynku i pomogą znaleźć kupca i sprzedać mieszkanie. Prowizje brokera nieruchomości pokryje deweloper, w związku z czym Klient nie poniesie dodatkowych kosztów związanych ze sprzedażą dotychczasowego lokum. Z oferty skorzystać mogą osoby, które następnie zakupią mieszkanie na jednym z łódzkich osiedli ATALu. W ramach usługi deweloper zajmie się także wykończeniem nowego M, dzięki czemu Klient będzie mógł wprowadzić się do gotowego lokalu, jak tylko zostanie sprzedane jego mieszkanie.

We wrześniu ruszy kampania reklamowa promująca inicjatywę. Informacje będą przekazywane Klientom za pośrednictwem różnorodnych nośników, m.in. billboardów, frontlightów oraz poprzez kolportaż folderów i ulotek. Szczegółowych informacji udziela biuro sprzedaży ATAL zlokalizowane przy ul. Pienistej 49 lok. 18 w Łodzi.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu