Przejdź do treści

Jarmark Produktów Regionalnych

Do szkoły czas! Ale zanim dzieci zasiądą w ławkach, a rodzice będą z troską wkładać im codziennie do plecaków drugie śniadanie, trzeba poczynić stosowne zakupy podczas kolejnej odsłony Jarmarku Produktów Regionalnych, który odbędzie się w dniach 31 sierpnia – 2 września w CH Blue City.

Idealne drugie śniadanie dla zdolnego ucznia? Kanapki z pysznego pełnoziarnistego chleba, plasterek wędliny od najlepszych polskich producentów regionalnych, pomidor, naturalny i świeży ser plus jabłko lub – czemu nie – kawałek drożdżówki czy sernika. Dobra wiadomość jest taka, że we wszystkie potrzebne składniki można się zaopatrzyć podczas Jarmarku wBlue City, który odbędzie się w dniach 31 sierpnia -2 września br. Oprócz tego można tu uzupełnić szkolną wyprawkę oraz kupić oryginalne przedmioty codziennego użytku.

Centrum handlowo-rozrywkowe Blue City to unikalny w skali kraju projekt centrum czwartej generacji, łączący w sobie funkcje handlową, rozrywkową i biurową. Blue City to ponad 200 sklepów, restauracji, barów, kawiarni i punktów usługowych, duże centrum rekreacyjne, bogata oferta sportowa i atrakcje dla dzieci.