Przejdź do treści

56 000 mkw dla Leroy Merlin w Strykowie

Panattoni Europe, lider rynku powierzchni przemysłowej w Polsce, informuje o przedłużeniu umowy w Panattoni Park Stryków. Sieć hipermarketów budowlanych Leroy Merlin pozostanie w obiekcie magazynowym o powierzchni 56 000 m².

Panattoni Europe przedłużył umowę najmu w Panattoni Park Stryków. Leroy Merlin – wiodący globalny dystrybutor branży budowlanej, jest klientem parku od 2008 roku i zajmuje budynek C o powierzchni 56 000 m². Magazyn w Strykowie służy francuskiej sieci hipermarketów jako platforma cross-dockowa oraz jako magazyn centralny, który zaopatruje markety Leroy Merlin w całej Polsce.

Panattoni Park Stryków składa się z trzech budynków oferujących łącznie ponad 107 tys. m² nowoczesnej powierzchni magazynowej i został wynajęty w całości. Kompleks wyróżniają walory komunikacyjne. Bliskość węzła autostrady A2 w Strykowie zapewnia doskonałe skomunikowanie z resztą kraju, a położenie w odległości kilkunastu kilometrów od centrum Łodzi umożliwia korzystanie z tamtejszego rynku pracy.

Region Polski centralnej jest trzecim co do wielkości rynkiem nieruchomości magazynowych w kraju i stanowi wyjątkową lokalizację w portfolio Panattoni Europe. Poza parkiem w Strykowie deweloper oferuje nowoczesną przestrzeń magazynową w Panattoni Park Łódź East, Panattoni Park Łódź South oraz Panattoni Business Center Łódź, dostarczając łącznie 313 130 m².