Kolorowe strony życia – serwis www.colour.com.pl

Pomysły na niebanalne stylizacje, ciekawe zestawienia odcieni, designerskie smaczki – to wszystko znaleźć można w serwisie internetowym www.colour.com.pl. Stworzony z myślą o miłośnikach pięknych wnętrz, inspiruje kolorowymi konceptami aranżacyjnymi. Serwisowi colour.com.pl patronuje marka Tikkurila.

Colour.com.pl to kipiące feerią barw źródło pomysłów na stworzenie modnego wnętrza. Pierwszy dział serwisu zawiera wybrane materiały, prezentowane w drukowanych wersjach Magazynu COLOUR: przegląd rozwiązań aranżacyjnych, oryginalne kompozycje kolorów, nietuzinkowe propozycje designerskie.

Rozbudowany dział Inspiracje podzielony został na trzy zakładki: Trendy, Zestawy kolorystyczne i Efekty Dekoracyjne. Każda z nich obejmuje bogaty zbiór zdjęć, inspirujących do tworzenia aranżacji w różnych stylach. Dział Trendy podpowiada m.in. jak ożywić ściany, poprzez wykonanie przy pomocy szablonów wzorów. Prezentowane zdobienia pozwolą przekonać się, jak ciekawy efekt przynoszą ornamenty wykorzystujące elementy ze świata fauny i flory czy ikony popartu. Sekcja Zestawy kolorystyczne zawiera szeroki wybór gotowych kompozycji odcieni z palety Tikkurila, które z łatwością przenieść możemy do własnych wnętrz. Wśród nich idealną propozycję dla siebie znajdą zarówno zwolennicy stonowanych tonacji, jak i ci, którzy są gotowi na odważne, kontrastowe zestawienia. Dział Efekty dekoracyjne przynosi porady, w jaki sposób uczynić ścianę wyjątkowym elementem całej aranżacji, poprzez stworzenie na niej niezwykłych zdobień, takich jak np.: przenikające się odcienie, perłowe rozświetlenie czy oryginalne faktury.

W serwisie colour.com.pl ciekawą propozycję dla siebie znajdą również esteci wysoko ceniący sobie doznania kulinarne. Jak smakuje kolor to dział z przepisami na nietuzinkowe, a przy tym proste do wykonania dania, które nie tylko wspaniale smakują, ale też zachwycają wyglądem. Sałatka z kurczaka i granatów, czekoladowy mus z chilli, chlebek pita z rukolą i mozzarellą czy lekka przekąska wegetariańska – to tylko część z prezentowanych w serwisie kolorowych i pysznych propozycji.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu