Huawei Dostawcą Roku Vodafone 2012

Huawei, wiodący globalny dostawca rozwiązań teleinformatycznych (ICT), został wyróżniony tytułem Dostawca Roku Vodafone 2012. Nagroda została wręczona przez Detlefa Schultza, Dyrektora Global Supply Chain i CEO Vodafone Procurement Company, podczas dorocznej Konferencji Vodafone dla Dostawców.

Huawei otrzymało nagrodę w uznaniu swojej działalności jako strategiczny partner Vodafone oraz dostawca konkurencyjnych produktów i usług. Od lipca 2012 r. Huawei i Vodafone współpracują w ponad 20 krajach. Nieustanne dążenie do podniesienia jakości oraz innowacyjności dostarczanych produktów jest jednym z kluczowych wskaźników w programie ewaluacyjnym Vodafone’s Supplier Performance Management Programme, który regularnie ocenia wydajność dostawców Vodafone. Huawei niezmiennie osiąga  wysokie wyniki.

„Jesteśmy dumni z otrzymania tak prestiżowego wyróżnienia. Ze szczególną uwagą skupiamy się na podnoszeniu jakości naszych usług w zakresie innowacyjności, ochrony środowiska i zdrowia. Jednocześnie naszą pasją jest dążenie do doskonałości na wszystkich płaszczyznach działalności biznesowej. Dlatego kontynuować będziemy działania mające na celu zapewnienie najwyższej satysfakcji klientów Vodafone” – powiedział Kevin Tao, prezes Huawei na Europę Zachodnią.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu