Przejdź do treści

F.R.E.Q 5 nowy headset od Mad Catza

We wrześniu tego roku firma Mad Catz, planuje wprowadzenie na polski rynek headset dla wymagających graczy. Najnowszy produkt  nosi nazwę F.R.E.Q. 5 i jest przeznaczony dla użytkowników pecetów oraz Mac. Metalowe odlewy, unikalny design oraz niesłychana ergonomia to tylko kilka cech najnowszych słuchawek amerykańskiego producenta.

Potężny dźwięk stereo

F.R.E.Q.5 posiadają wysokiej  jakości, 50 mm, przetworniki umieszczone w wygodnych, przestronnych nausznikach. Dzięki nim słuchawki eksplodują potężnym brzmieniem stereo z szerokim zakresem dynamiki,  basu, zapewniając czysty i wyraźny dźwięk.  Wraz z słuchawkami użytkownik ma do dyspozycji  odpinany mikrofonem z redukcją szumów oraz podświetlanym włącznikiem MUTE, który informuje kiedy jest włączony mikrofon.

Elementy metalowe

Nowe słuchawki wykonane są w ten sam sposób jak wielokrotnie nagradzany Mad Catz RAT Cyborg i skonstruowane aby przetrwać stres podczas turniejów LAN. Lekkie elementy metalowe oraz solidny plastik gwarantują ponadprzeciętną wytrzymałość. Słuchawki posiadają sporo opcji regulacji w różnych płaszczyznach, co z kolei przekłada się na idealne dopasowanie do kształtu głowy i wygodne użytkowanie przez długie godziny gry.

Kontrolery On-Ear

Intuicyjne rozmieszczenie wszystkich kontrolerów  ułatwia prostą regulację bez konieczności zdejmowania słuchawek. Wyciszenie mikrofonu, podkręcenie głośność czy regulacja ustawień korektora (gry, muzyka, chat) można dokonać jedną ręką nie odrywając wzroku od monitora.

Nowe słuchawki Cyborg nawiązują do konstrukcji myszy z serii RAT, które zdobyły już uznanie wśród graczy na całym świecie. Biorąc pod uwagę fakt, że model F.R.E.Q 5 zbudowano w oparciu o najlepsze materiały i nowoczesną technologię, można sądzić, że najnowszy produkt Mad Catza skazany jest na podobny sukces. Dowodem tego są już pierwsze testy przeprowadzone przez dziennikarzy z zachodnich mediów.
Produkt objęty będzie 2 letnią gwarancją, a cena detaliczna sugerowana przez dystrybutora – Impakt, wyniesie 599 zł.

Cechy urządzenia:

  • magnesy neodymowe klasy N38 K, 50 mm
  • pasmo przenoszenia: 20Hz- 20KHz
  • kabel w oplocie: 2 m (USB); 1 m (3.5mm)
  • kompatybilne z mp3 i smart fonami
  • odczepiany mikrofon z redukcja szumów