Przejdź do treści

Centrum Handlowe Osowa z dwiema nowymi umowami najmu

Zlokalizowane w Gdańsku Centrum Handlowe Osowa zyskało dwóch nowych najemców – salony Reserved oraz Mohito. Dzięki podpisanym umowom z firmą LPP S.A., gdańska galeria już wkrótce poszerzy swoją ofertę modową.

Salon Reserved zajmie powierzchnię ok. 700 m2. Nowy lokal zostanie otwarty w marcu 2013 roku. Marka Reserved oferuje kilka niezależnych linii dedykowanych kobietom i mężczyznom, zależnie od ich oczekiwań od ubrań wynikających ze stylu życia i podejścia do mody.

Powierzchnia salonu Mohito wyniesie ok. 240 m2. Otwarcie lokalu zaplanowane jest na koniec października 2012 roku. Marka Mohito została pomyślana jako propozycja dla młodych (25-35 lat), samodzielnych finansowo kobiet, ceniących sobie niebanalną miejską elegancję.

„Podpisanie dwóch umów z firmą LPP S.A. to potwierdzenie faktu, że Centrum Handlowe Osowa jest interesującym miejscem dla najemców. Poszerzenie oferty naszego centrum o znane i lubiane przez Klientów marki modowe to odpowiedź na ich potrzeby. Mamy nadzieję, że bogatsza oferta naszej galerii przypadnie do gustu niejednej fashionistce” – mówi Agnieszka Wojtaszczyk, Dyrektor Centrum Handlowego Osowa.

W Centrum Handlowym Osowa obecna jest już inna marka firmy LPP S.A. – Re Kids. Salon z odzieżą dziecięcą istnieje w gdańskiej galerii od 2006 roku i zajmuje powierzchnię 210 m2.