Avnet Sp. z o.o., największy na rynku polskim dystrybutor IBM z wartością dodaną, na mocy umowy podpisanej z IBM uzupełnił ofertę o oprogramowanie sprzedawane w modelu licencjonowania IBM ASL (Application-Specific Licensing). Partnerzy Handlowi firmy, którzy zdecydują się wdrożyć ten mechanizm, będą mieli możliwość oferowania klientom końcowym własnych rozwiązań zbudowanych w oparciu o oprogramowanie IBM w stałej cenie oraz z kompleksowym wsparciem ze swojej strony.
Sprzedaż oprogramowania IBM w modelu licencjonowania ASL niesie dla Partnerów Handlowych wymierne korzyści. Wykorzystanie oprogramowania IBM we własnych rozwiązaniach pozwala na dostarczanie klientom końcowym kompletnych rozwiązań / aplikacji pod nazwą Partnera, a co za tym idzie – umożliwia budowanie relacji w oparciu o własne, a nie zewnętrzne, rozwiązania.
Główne zalety licencjonowanie IBM ASL:
- większe zyski dla Partnerów Handlowych
- Partner Handlowy jako licencjobiorca ASL
- krótszy czas wprowadzenia rozwiązania na rynek i mniejsze koszty projektowania oraz budowania rozwiązania
- przyspieszenie cyklu sprzedaży
- większa kontrola Partnera Handlowego nad relacjami z klientami
- mniejsze koszty dla klientów końcowych związane z instalacją i wsparciem
Możliwości licencjonowania IBM ASL w nowych obszarach:
- ASL to autonomiczny biznes dla Partnera Handlowego
- alternatywna droga do dodatkowego zysku
- licencje sprzedawane w Passport Advantage nie są zamienne z ASL
Promocje w modelu IBM ASL
Avnet oferuje Partnerom Handlowym atrakcyjne promocje / konkursy związane z licencjonowaniem IBM ASL obejmujące zarówno zawarcie umowy w modelu ASL – Viva Boxy w prezencie, jak i zrealizowane zamówienia – iPady w prezencie oraz wyjazd na IBM Top Gun. Szczegółowe informacje o promocjach i konkursach IBM ASL znajdują się na stronie portalu partnerskeigo Avnet – www.portal-avnet.pl, zakładka Promocje / IBM.
Osobami odpowiedzialnymi za sprzedaż oprogramowania IBM, w tym w modelu IBM ASL, są:
- Hanna Babczenko, e-mail: hanna.babczenko@avnet.com; tel.: (22) 878 77 38, tel. kom.: 0 607 289 741
- Mariusz Strzemiecki, e-mail: mariusz.strzemiecki@avnet.com; tel.: (22) 878 76 55, tel. kom.: 691 898 878
- Marcin Bryja, e-mail: marcin.bryja@avnet.com; tel.: (22) 878 77 49, tel. kom.: 603 408 588
- Kamila Drewelus, e-mail: kamila.drewelus@avnet.com, tel.: (22) 878 99 02, tel. kom.: 667 906 997