Słodkie i zdrowe – Masło orzechowe z kokosem Primaviki

Tagi:

Masła orzechowe to jedne z koronnych produktów marki Primavika, mogącej pochwalić się ogromnym wyborem artykułów zdrowej żywności, przeznaczonymi dla wegetarian i nie tylko. Jednym z nich jest Masło orzechowe z kokosem – aksamitne i doskonałe w smaku, wprost idealne, by z energią rozpocząć dzień.

Masło orzechowe z kokosem Primaviki  nadaje się nie tylko do kanapek, ale będzie też idealnym dodatkiem do krakersów, wafli, a nawet jako składnik kremów  do ciast. Aby nadać wypiekom niepowtarzalnego aromatu wystarczy Masło orzechowe z kokosem Primaviki dodawać stopniowo do ucieranej margaryny lub masła. 65% zawartości chrupiących orzechów, połączonych z pełnym smakiem wiórek kokosowych za każdym razem rozpieści nasze podniebienie i sprawi, że będziemy chcieli sięgnąć po więcej.

Jeśli nie będziemy mogli się oprzeć, nie musimy mieć wyrzutów sumienia. Masło Orzechowe z kokosem Primaviki nie zawiera sztucznych dodatków ani barwników, dzięki czemu można bez obaw podawać je dzieciom. Produkt może być spożywany także przez wegetarian i wegan, a wygodny słoiczek starczy na wiele słodkich spotkań przy stole.

www.primavika.pl, Opakowanie: 350 g, Cena: ok. 12,95 zł

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu