Dla zdrowej kondycji skóry – nowe żele pod prysznic Man Perfect

Jeżeli męczy cię wieczny problem z przesuszoną skórą po kąpieli, a dodatkowo – nie chcesz martwić się o to, że twój kosmetyk zawiera szkodliwe dla zdrowia substancje – możesz zdecydować się na nową serię żeli pod prysznic dla mężczyzn Man Perfect, dostępną w trzech liniach zapachowych.

Żele pod prysznic dla mężczyzn Man Perfect to produkty, które w swoim składzie zawierają wyłącznie bezpieczne dla zdrowia i kondycji skóry składniki. To przede wszystkim prowitamina B5, niezbędna do prawidłowego funkcjonowania komórek naskórka, a dodatkowo:

  1. TENZYDY ANIONOWE: substancje mające na celu oczyszczanie skóry.
  2. COCAMIDE DEA: składnik odpowiadający za odbudowę bariery lipidowej naskórka.
  3. COCAMIDOPROPYL BETAINE: substancja, która usuwa zanieczyszczenia z powierzchni skóry i włosów, a której uzupełnieniem jest PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, czyli składnik niwelujący zanieczyszczenia tłuszczowe powstające na naszym ciele.
  4. GLYCERIN: odpowiadający na prawidłowe nawilżenie skóry (dzięki zdolności do przenikania przez warstwę rogową naskórka). Uzupełnieniem jest POLYQUATERNIUM, którego zadaniem jest wygładzanie skóry i walka z uporczywym świądem ciała, z którym zmagają się niektórzy mężczyźni.
  5. PANTHENOL: substancja aktywna, działająca przeciwzapalnie i przyspieszająca procesy regeneracji naskórka.

Żele pod prysznic Man Perfect można dostać w trzech liniach zapachowych:

  • Man Perfect Challenge – przeznaczony dla eleganckich mężczyzn o silnej osobowości.
  • Man Perfect Essence – dedykowany dojrzałym emocjonalnie romantykom.
  • Man Perfect Instinct – dla energicznych, pełnych pasji i kochających przygody mężczyzn.

Uzupełnieniem żeli pod prysznic Man Perfect są także wody toaletowe oraz body spray’e (dostępne również w zestawach upominkowych) występujące w tych samych liniach zapachowych.

Producentem żeli pod prysznic i innych produktów dla mężczyzn marki Man Perfect jest polska firma kosmetyczna Dramers. Żele pod prysznic w cenie ok. 5,99 zł można znaleźć w wybranych drogeriach oraz sieciach handlowych.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu