Zagraj o 10 000 złotych z NoVa Park

Jeszcze tylko do 31 sierpnia trwa Wakacyjny Konkurs SMS organizowany przez NoVa Park – największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim. Do tej pory już 87 osób odebrało wygrane karty podarunkowe. Ty także możesz do nich dołączyć. Już dziś wyślij SMS i wygraj cenne nagrody z NoVa Park!

Aby wziąć udział w zabawie wystarczy zrobić zakupy w centrum handlowym NoVa Park za minimum 50 złotych i zachować paragon (nagrodę będzie można odebrać jedynie po okazaniu dokumentu zakupu). Następnie należy przesłać zgłoszenie do konkursu za pomocą SMS o treści NOVAPARK na numer 7148, do godziny 14:00 w każdy piątek – 24 i 31 sierpnia. Potem wystarczy tylko odpowiedzieć na niezwykle proste pytanie konkursowe.

Do wygrania w konkursie jest wiele atrakcyjnych nagród. Osoby, które wyślą SMS i udzielą jak najszybszej odpowiedzi na pytanie konkursowe mogą wygrać: jedną z kart podarunkowych o wartości 100 złotych lub jedną z modnych toreb zakupowych sygnowanych logiem NoVa Park. Nagrodą główną jest karta podarunkowa na zakupy w NoVa Park warte 10.000 złotych.

„To już ostatnia szansa na wzięcie udziału w naszej zabawie. Niecałe dwa tygodnie dzielą nas od poznania zwycięzcy Wakacyjnego Konkursu SMS, na którego czeka atrakcyjna wygrana w postaci karty podarunkowej o wartości 10 000 złotych. Cieszymy się, że nasza letnia inicjatywa spotkała się z tak dużym zainteresowaniem i wielu naszych klientów otrzymało już wyjątkowe nagrody. Czekamy na kolejne zgłoszenia i życzymy powodzenia!” – mówi Marcin Żelazny, dyrektor centrum handlowego NoVa Park.

Regulamin Wakacyjnego Konkursu SMS dostępny jest na stronie internetowej www.nova-park.pl.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu