Przejdź do treści

Wyjątkowa impreza dla miłośników gier – Game Session w Magnolia Park

W najbliższy weekend, od 24 do 26 sierpnia 2012 roku, centrum handlowe Magnolia Park we Wrocławiu zamieni się w Multimedialne Królestwo Rozrywki, a wszystko za sprawą kolejnej edycji imprezy pod hasłem „Game Session – The Future is Now” dedykowanej wszystkim miłośnikom gier. Konsole i symulatory do gry będą do dyspozycji klientów galerii od 10:00 do 20:00 na pierwszym piętrze koło sklepów Saturn i SMYK.

Game Session umożliwia testowanie zarówno tych najpopularniejszych, uznanych na rynku gier, prezentowanych przez najlepszych polskich wydawców, jak również premierowych nowości. Wśród szerokiej gamy gier każdy będzie mógł znaleźć coś, co odpowiada jego zainteresowaniom i gustom. Rodzicom odwiedzającym Magnolia Park wraz ze swoimi pociechami wybór ułatwi oznaczenie wszystkich stanowisk symbolami zgodnymi z systemem PEGI (Ogólnoeuropejski System Klasyfikacji Gier). Stosowne oznaczenia podają najważniejsze powody przeznaczenia gry dla danej grupy wiekowej. Klienci Magnolia Park będą mieli do dyspozycji dwa symulatory Formuły 1, stanowisko z wyścigami samochodowymi oraz cztery konsole do gier. Dodatkową atrakcję będą stanowiły stare gry i konsole do gier z lat 80. eksponowane w gablotach rozmieszczonych na pierwszym piętrze koło sklepów Saturn i SMYK.

Oprócz możliwości gry na konsolach i symulatorach, klienci Magnolia Park będą mogli zmierzyć się ze sobą w konkursie na symulatorach Formuły 1. Eliminacje odbędą się w sobotę, 25 sierpnia, w godzinach 14:00-18:00, natomiast rozgrywki finałowe zaplanowano na niedzielę, 26 sierpnia, od 14:00 do 16:00. W konkursie może wziąć udział każda chętna osoba. Wygrywa ten, kto uzyska najlepszy czas jazdy. Zwycięzca otrzyma konsolę do gry.

Podczas Game Session nie zabraknie okazji do zaprezentowania swoich talentów tanecznych na specjalnie przygotowanej platformie na pierwszym piętrze przy sklepach Saturn i SMYK. O oprawę muzyczną zadba DJ, który zapewni rozrywkę wszystkim chętnym do wspólnej zabawy.

„W najbliższy weekend Magnolia Park zamieni się w prawdziwy raj dla wszystkich fanów gier. To świetna okazja do wesołej rodzinnej zabawy oraz doskonalenia swoich umiejętności zręcznościowych. Jestem przekonany, że dzięki szerokiej ofercie gier, jaką zapewnia Game Session, każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie” – powiedział Tomasz Waszkiewicz, dyrektor Magnolia Park.