Przejdź do treści

Woda – wróg urządzeń elektronicznych

Urządzeniom elektronicznym nie sprzyja woda. Pewnie każdy o tym wie. Jednak zdarzają się sytuacje, na które nie mamy wpływu, a które sprawiają, że woda dostaje się do układów, styków, baterii, kart pamięci i wszystkich pozostałych elementów, z których takie urządzenia są zbudowane. Co można w takiej sytuacji zrobić? Wyrzucić urządzenie? Na pewno nie trzeba panikować! Tym bardziej, że na rynku pojawił się GadgetSaver® – zestaw do osuszania urządzeń elektronicznych.

GadgetSaver® został zaprojektowany do szybkiego i bezpiecznego usuwania wody i innych płynów z urządzeń elektronicznych, które zostały narażone na kontakt z wodą, napojami lub były użytkowane w warunkach wysokiej wilgotności. Można go zastosować do „ratowania” telefonów komórkowych, aparatów słuchowych, odtwarzaczy MP3, iPodów, małych kamer, pamięci USB, małych urządzeń medycznych, przenośnych konsoli do gier i przenośnych narzędzi elektronicznych.

Torebka foliowa GadgetSaver® wykorzystuje zaawansowane technologie produkcji, więc może być używana, jako zabezpieczenie przy pracy w zmiennych warunkach pogodowych, takich jak deszcz, wilgoć, czy wysoka temperatura. Może być używany jako zabezpieczenie urządzenia podczas wędkowania, uprawiania sportów wodnych, pracy w warunkach wysokiej wilgotności otoczenia.

Regularne stosowanie GadgetSaver® może zwiększyć wydajność i wydłuża czas bezawaryjnego działania urządzeń elektronicznych używanych na co dzień. Został opatentowany i produkowany jest według najwyższych norm Unii Europejskiej. Dzięki jego efektywności, już tysiące osób zdecydowało się go kupić, aby mieć pod ręką – na wszelki wypadek.

W skład GadgetSaver® wchodzi foliowa torebka, miękka ściereczka nie pozostawiająca włókien, saszetka absorbująca wilgoć, 2 bawełniane pałeczki i szczegółowa instrukcja obsługi. Wystarczy, wyjąć z urządzenia baterie (jeżeli są wymienne), kartę SIM i wszystkie karty pamięci, osuszyć nadmiar wody ściereczką, włożyć urządzenie (wraz z wyjętymi wcześniej elementami) do foliowej torebki i pozostawić na minimum 8 godzin. Po jednorazowym otwarciu torebki Gadget Saver® zachowuje swoje właściwości przez okres 18 miesięcy. Torebki GadgetSaver® są dostępne w rozmiarze 10×15 cm.

Dystrybutorem i sprzedawcą GadgetSaver® w Polsce jest firma Rea Green System. Można go zamówić w sklepie internetowym na stronie www.zalanytelefon.pl, bądź pod numerem telefonu: +48 537 051 450 (pn. – pt. 9.00 – 16.00)