Kolejna impreza z cyklu Multi Kulti w Blue City

Każdy, kto chciałby podzielić się opowieścią z wakacji w dalekich krajach, powinien pojawić się w Blue City w dniach 20-30 sierpnia w godzinach 17-19. Najciekawsze trzyminutowe opowieści zostaną nagrodzone podczas finału Multi Kulti w Blue City – 30 sierpnia o godz. 19. Dla dzieci przygotowano konkurs rysunkowy na wspomnienia z wakacji, a dla wszystkich – jak zwykle – spotkania z podróżnikami, mnichami buddyjskimi, literaturą, muzyką i tańcem. Będzie można skorzystać też z konsultacji w zakresie feng shui, astrologii chińskiej i medycyny naturalnej.

Wśród atrakcji m.in. spotkania z podróżnikami, pokazy gry w Majong, kaligrafia, spotkania z literaturą, muzyką i tańcem.

Od godziny 18.30 każdego dnia będą organizowane konkursy i zabawy. Do wygrania ciekawe narody. Natomiast w godzinach 10-22 będzie można odwiedzać towarzyszące wydarzeniu wystawy zdjęć i grafik, a także kiermasz wyrobów artystycznych, medycyny naturalnej, wyrobów szkolnych, biżuterii, mebli i wyrobów indyjskich. Nie zabraknie też mnichów buddyjskich z Tibet House „Acala”, sypiących mandalę w intencji pomyślności klientówBlue City(codziennie od 20 do 24 sierpnia, w godzinach 10–19), którą 25 sierpnia o godz. 17.oo zniszczą.

O godz. 19.oo będzie można też posłuchać śpiewów tybetańskich i modlitw klasztornych. Natomiast w godzinach 17-18.30 będą się prezentowały szkoły tańca: afrykańskiego, hawajskiego, indyjskiego, japońskiego i latynoamerykańskiego. Przewidziano też występy wokalistów z Afryki (gospel), z Armenii oraz Gruzji.

Codziennie od godz. 16.30 do 22 klienci będą mogli skorzystać z konsultacji feng shui – tradycyjnej, chińskiej sztuki wnętrzarskiej oraz astrologii chińskiej.

Każdego dnia trwania imprezy w godzinach 17-20 będzie można wziąć udział w niezwykłej wymianie pamiątek z podróży i zbędnych prezentów. Część z nich można zostawić w Blue Cityz przeznaczeniem na cele charytatywne. Zostaną one zlicytowane podczas aukcji 30 sierpnia o godz. 18. Dochód będzie przekazany na pomoc dla dzieci z domu dziecka uczących się w Społecznym Gimnazjum nr 20 przy ul. Raszyńskiej 22.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu