Przejdź do treści

FBI ma nowego dyrektora strategicznego

Do agencji Front Brand Integrated dołączyła Kamila Kujawska–Krakowiak, która będzie łączyć  funkcje dyrektora strategicznego, oraz członka zarządu. Jak zapowiada chce zbudować zespół, profesjonalistów zdolnych do konkurowania z największymi graczami na rynku.

Jak powiedział Rafał Krystosiak, dyrektor agencji FBI, dołączenie do naszego zespołu tak doświadczonego managera jak Kamila jest ściśle związane z realizowanymi przez nas projektami, oraz planami rozwoju i  rozbudowy poszczególnych działów. Jestem pewien, że szybko uda nam się wspólnie ugruntować pozycję FBI jako jednej z najbardziej twórczych agencji marketingowych na rynku.

Według Kamili Kujawskiej–Krakowiak, FBI ma wszelkie atuty by w krótkim czasie tak się stało. Widzę nie tylko wielki potencjał w tych ludziach ale również duże zapotrzebowanie rynku na to co robimy, tj. unikatowe i niestandardowe rozwiązania z zakresu reklamy i marketingu doświadczeń.

Kamila Kujawska–Krakowiak od ponad 12 lat tworzy i wdraża projekty związane z komunikacją w obszarze PR, CSR oraz CCR, łącząc to m.in. z funkcjami szkoleniowcy i wykładowcy akademickiego. Specjalizuje się w komunikacji wewnętrznej i sponsoringu. Jest prezesem Fundacji Commitment to Europe arts & business, promującej sponsoring oraz CCR jako formę współpracy światów biznesu i sztuki.  Współautorka publikacji „Sponsoring kultury i sztuki w praktyce” oraz autorka licznych opracowań dotyczących sponsoringu i PR.

Front Brand Integrated to agencja marketingu doświadczeń, która bazując na osobistym zaangażowaniu konsumentów, główny nacisk kładzie na tworzenie autentycznych więzi pomiędzy marką, a jej potencjalnym odbiorcą. FBI tworzy rozwiązania, które generując przeżycia, doświadczenia i emocje, przekładają się na wzrost sprzedaży produktów i usług.