More7 Polska i CRM7 wśród dziesięciu najlepszych

Zdobywcy tytułu „Najlepszego dostawcy IT dla przemysłu w kategorii CRM” (2007) i „Najlepszego linuksowego produktu – wdrożenie” (2003), czyli firma more7 Polska Sp. z o.o., może do swoich osiągnięć dodać kolejny sukces. Implementacja ich autorskiego systemu do zarządzania relacjami z klientem CRM7 w Grupie Raben uzyskała miano jednego z „10 najciekawszych wdrożeń CRM w Polsce”(2012).

Najnowszy raport znanego polskiego portalu decyzje-it.pl to publikacja prezentująca dziesięć najbardziej znaczących i spektakularnych wdrożeń systemów CRM w polskich przedsiębiorstwach. Wyboru laureatów dokonali użytkownicy portalu, oddając głosy w maju 2012 roku.

Zgłoszone przypadki wdrożeń musiały charakteryzować się następującymi cechami:

  • wdrożenie musiało miało miejsce w przeciągu ostatnich 2 lat;
  • wdrożenie musiało obejmować jeden lub kilka z następujących obszarów zarządzania relacjami z klientami: zarządzania kampaniami, kontaktami i klientami, szansami sprzedaży, produktami, ofertami handlowymi, serwisem, call center i obsługą klientów, korespondencją elektroniczną, workflow, dokumentacją, repozytorium wiedzy, replikacją i synchronizacją danych, raportowaniem i analizami;
  • wdrożenie musiało być zintegrowane z jedną lub wieloma innymi aplikacjami informatycznymi, takimi jak: ERP, Business Intelligence (BI) lub zarządzaniem wynikami przedsiębiorstwa (EPM), call center i obsługą klienta, zarządzaniem dokumentacją (DMS), workflow itp.

Raport skupia się na celach wdrożenia w poszczególnych przedsiębiorstwach, przebiegu implementacji i infrastrukturze panującej w firmie przed wdrożeniem systemu CRM. Prezentowanie przykłady są także poparte wypowiedziami przedstawicieli firm, w których miało miejsce wdrożenie. Każdy z opisanych case study to cenna wiedza dla przedstawicieli organizacji, które zamierzają wdrożyć system do zarządzania relacjami z klientem. Ponieważ dokument przedstawia wyłącznie przykłady najlepiej zorganizowanych i przeprowadzonych w Polsce wdrożeń, które zakończyły się sukcesem, są to z pewnością działania, które warto powielać w ramach własnej firmy.

Pełny dokument można pobrać za darmo ze strony: decyzje-it.pl/strefa-pobran/analizy-i-raporty

Video case study z jednego z 10 najciekawszych wdrożeń CRM w Polsce dostępne na stronie: http://www.youtube.com/CRM7wGrupieRaben

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu