Start me up! – przygotowania do Data Days 2012 (1-2.10.2012) idą pełną parą

Lato się jeszcze nie skończyło, a nugg.ad, największa platforma targetowania w Europie, już weszła w decydującą fazę przygotowań pierwszych Data Days. 1 i 2 października nad Szprewą wszystko się będzie kręcić wokół tematów Big Data, algorytmów i innowacji w reklamie online.

Już wstępny plan „Data Conference“ 1 października wygląda obiecująco: pierwsi prelegenci, którzy potwierdzili swój udział, to Lisa Green z Common Crawl Foundation San Francisco, Spencer Reiss, publicysta WIRED i kurator Monaco Media Forum oraz Abu Dhabi Media Summit, a także Matt Turck, MD w Bloomberg Ventures i organizator comiesięcznych Big Data Meetups New York. Lista zostanie wkrótce uzupełniona o kolejnych międzynarodowych specjalistów. Radzimy nie czekać z rezerwacją biletów – ich liczba jest ograniczona, a kto zajmuje się tematyką Big Data, nie może przegapić Data Days 2012. Bilety do nabycia już teraz na www.data-days.com.

„Punktem wyjścia Data Days jest teza, że sposób pracy z danymi doprowadzi do trwałych zmian w funkcjonowaniu nie tylko branży reklamowej, ale całego społeczeństwa opartego na internecie. Na tej imprezie chcemy zainicjować dyskusję na ten temat“, mówi Stephan Noller, CEO nugg.ad. „Bardzo się cieszymy, że już teraz możemy zapowiedzieć udział specjalistów najwyższego kalibru, którzy naświetlą ten temat wszechstronnie i bez wątpienia krytycznie”.

Ponadto Data Days w imponującym stylu pomoże stawiającym pierwsze kroki w biznesie – i to w całkiem praktyczny sposób: do 31 sierpnia 2012 początkujący przedsiębiorcy mogą zgłaszać się do udziału w konkursie „Data Pioneers“. Poszukiwane są kreatywne pomysły w zakresie usług zorientowanych na użytkownika, opierające się o ekosystem przetwarzania danych lidera branży targetowania – nugg.ad. Zwycięskie projekty zostaną uhonorowane finansowaną przez Deutsche Post DHL umową o świadczenie usług o wartości do 100 tysięcy euro.

Młodym przedsiębiorcom odwiedzającym Data Days zostaną ponadto przyznane zniżki przy zakupie 2-dniowych biletów wstępu. A komu się poszczęści, może wygrać darmowe wejściówki na facebook.com/datadays lub twitter.com/datadays.

Wśród partnerów Data Days 2012 znajdują się między innymi: brand eins, W&V, Adzine, gruenderszene.de, deutschestartups.de.

Data Days 2012

1 października – Data Conference – The Fascination Data – Nhow Hotel Spree

wieczorem: Get Together – Watergate Club

2 października – Data Pioneers – Konkurs początkujących przedsiębiorców – Nhow Hotel Spree

Nhow Hotel Berlin

Stralauer Allee 3

10245 Berlin

Bilety:

  • Bilet na Data Days (Conference i Pioneers) – 780,00 €
  • Bilet na Data Conference 1 października – 590,00 €
  • Specjalny bilet ulgowy Start-up Ticket na Data Data Days – 190,00 €

Sprzedaż biletów na www.data-days.com

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu