Codzienna obniżka cen paliw na stacjach LOTOS

Na 81 stacjach paliw sieci LOTOS i LOTOS Optima w całej Polsce trwa promocja „Taniej 10 groszy na litrze”. Warunkiem otrzymania rabatu jest dokonanie płatności za paliwo gotówką. Promocja dotyczy zakupu wszystkich paliw LOTOS oraz LOTOS Dynamic za wyjątkiem LPG. Promocja potrwa do połowy września br.

Stacje biorące udział w promocji są specjalnie oznakowane poprzez umieszczone na ich terenie nośniki typu Airwall lub baner. Są to placówki zlokalizowane zarówno w dużych aglomeracjach miejskich – Wrocław, Łódź, Kraków, Warszawa, Gdańsk czy Poznań, jak i mniejszych miastach, takich jak Radom, Kędzierzyn-Koźle, Suwałki, Bielsko-Biała i Elbląg.

– Naszą ofertę przygotowaliśmy w odpowiedzi na oczekiwania Klientów związane z obniżką cen paliw, zwłaszcza teraz w wakacje, w okresie zwiększonego ruchu drogowego – komentuje Piotr Mischker, dyrektor ds. handlu detalicznego LOTOS Paliwa. – To kolejna akcja skierowana do kierowców poszukujących dobrej jakości paliw w korzystnej cenie. W maju i czerwcu zrealizowaliśmy promocję rabatową na wybranych stacjach sieci LOTOS, która została bardzo dobrze przyjęta przez rynek. Wykorzystując to doświadczenie zdecydowaliśmy się na rozszerzenie promocji na znacznie większą ilość stacji. Z rabatu będzie można korzystać nie tylko w weekendy, ale codziennie przez cały czas trwania promocji.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu