8level prezentuje prawdopodobnie najtańsze switche rackowe na rynku

Tagi:

8level poszerzył swoje portfolio urządzeń sieciowych (przewodowych) o kolejne switche. Tym razem są to przełączniki rackowe z serii „Professional Networking Products”, które przeznaczone są głównie dla instalatorów i administratorów sieciowych.

W ofercie pojawiły się urządzenia 16 i 24 portowe, w standardach Fast i Gigabit Ethernet. Ich cena jest bardzo konkurencyjna – można nawet pokusić się o stwierdzenie, że to prawdopodobnie najtańsze switche na rynku!

Przełącznik 8level FES-16R (125PLN*), FES-24R (155PLN*), GES-16R (290PLN*) oraz GES-24R (399PLN*) to urządzenia rackowe przystosowane do montażu w szafach 19”, umożliwiające obsługę połączenia Fast Ethernet 10/100Mbps (FES) oraz Gigabit Ethernet 1000Mbps (GES). Każdy z portów switcha posiada funkcję automatycznego krosowania MDI/MDIX, pozwalając na szybką instalację urządzenia bez potrzeby sprawdzania czy użyte kable są krosowane lub czy porty po drugiej stronie urządzenia są typu Uplink. Dzięki temu, sprzęt działa na zasadzie Plug-and Play. W zestawie znajdują się także akcesoria do montażu w szafie rack 19”.

*wszystkie podane wyżej kwoty, to ceny SRP.

Zalety:

  • Wsparcie standardu kontroli przepustowości dla trybu pełnego dupleksu (IEEE802.3x) oraz funkcji backpressure dla trybu pół dupleksu
  • Wsparcie funkcji auto-learning i auto-aging adresów MAC
  • Diody LED pozwalające monitorować zasilanie, link i aktywność
  • Możliwość montowania w szafie rackowej 19”

Wyłącznym dystrybutorem produktów marki 8level w Polsce jest firma Sunnyline Computer Products Poland, która jest odpowiedzialna za dystrybucje produktów 8level na terenie Polski oraz krajach ościennych. W ofercie znajdą się wszystkie rozwiązania oferowane przez producenta z przeznaczeniem do sprzedaży w Unii Europejskiej.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu