Przejdź do treści

Wystawa 7 cudów Polski w Wola Parku

Od 19 sierpnia br. Centrum Handlowe Wola Park będzie gościć wyjątkową ekspozycję zorganizowaną przez National Geographic – „7 nowych Cudów Polski”!

Wystawa „7 nowych Cudów Polski” jest elementem projektu wydawnictwa National Geographic, które postanowiło odnaleźć siedem nowych cudów Polski, odkryć na nowo zapomniane zabytki, docenić polską przyrodę i dotrzeć do mało znanych zakątków naszego kraju. Liczba zgłoszeń do tego stopnia zaskoczyła organizatorów, że postanowili zorganizować wystawę prezentującą najpiękniejsze zdjęcia.

Na wystawie zostaną zaprezentowane fotografie przedstawiające zwycięzców plebiscytu „7 nowych Cudów Polski” z 2011 roku: Pałac w Kozłówce; Spichrze z Grudziądza; Kolorowe jeziorka w Rudawach Janowickich; Nikiszowiec z Katowic; lubelską Kaplicę Św. Trójcy; Monastyr prawosławny i Muzeum Ikon w Supraśli oraz Cmentarz Centralny w Szczecinie. Wystawa przedstawia też fotografie kandydatur nominowanych z tegorocznej edycji plebiscytu. Każda osoba, która odwiedzi wystawę będzie miała możliwość odebrania upominku – unikatowego przewodnika po 7 nowych cudach Polski 2011, zawierającego zdjęcia i opisy ubiegłorocznych zwycięzców. Prezenty będą do odbioru w znajdującym się na terenie wystawy Paczkomacie.

Wystawa będzie czynna do 25 sierpnia br. w godzinach otwarcia centrum Wola Park.

Odkryjmy wspólnie 7 Nowych Cudów Polski!

Więcej informacji na: www.wolapark.pl