Przejdź do treści

Nowa strona www.wyjatkowyprezent.pl

CGB Sp. z o.o., założyciel pierwszego i największego w Polsce serwisu wyjatkowyprezent.pl sprzedającego vouchery na prezenty w formie przeżyć, uruchomił nową stronę www. Od lipca br. klienci mogą skorzystać z wielu nowych udogodnień ułatwiających zarówno dokonanie wyboru prezentu, jak i pełną personalizację funkcji.

Nowa, przejrzysta grafika pozwala na intuicyjne poruszanie się po stronie, co znacznie ułatwia i skraca czas realizacji zakupów.

Prezenty w postaci voucherów na przeżycia znacznie różnią się swoją formą od książek, czy płyt CD. To najbardziej wyjątkowy prezent, jaki możemy podarować bliskiej osobie, bo ofiarowujemy możliwość realizacji rzeczy, o której marzy od dawna! Taki prezent nie może być przypadkowy, a także wymaga profesjonalnej obsługi, by wspomnienia pozostały na długo w sercu obdarowanego. Serwis WyjatkowyPrezent.pl wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom swoich klientów wprowadził szereg nowych funkcjonalności znacznie ułatwiających zakupy.

Nowy lay-out

Pierwszą najbardziej widoczną zmianą jest nowa szata i układ graficzny. Wszystkie najważniejsze funkcjonalności są wyraźnie uwypuklone, co eliminuje konieczność wyszukiwania ich w zakamarkach witryny. Kolejnym istotnym usprawnieniem jest wzbogacona lista kategorii prezentów, dzięki czemu możemy dokonać wyboru w zależności od upodobań osoby, którą chcemy obdarować, konkretnej okazji czy miasta, gdzie przeżycie będzie realizowane. Na nowej stronie Wyjątkowego Prezentu przeżycia pogrupowane są w 12 podstawowych kategorii prezentów np.: atrakcje w powietrzu, na wodzie, za kierownicą, kulinarne czy też artystyczne.

Personalny doradca

Oferta ponad 600 prezentów w formie przeżyć, to gwarancja bardzo swobodnej możliwości wyboru tego oryginalnego. Jeżeli zastanawiamy się, która z propozycji będzie najbardziej odpowiednia dla naszej dziewczyny, chłopaka, mamy czy brata, możemy liczyć na wsparcie. Na nowej stronie, po jej otwarciu, z pomocą przychodzi konsultant dostępny w okienku live chat, który odpowie na każde pytanie i rozwieje wątpliwości. Dodatkowo, użytkownicy strony przy każdym prezencie mają możliwość przeczytania opinii tych, którzy już zamienili swoje marzenie na wspomnienie. To również może nam podpowiedzieć, czy „przeżycie” i idące za nim emocje będą najodpowiedniejsze dla obdarowywanej osoby. Na etapie dokonywania wyboru, nowa strona oferuje stworzenie indywidualnego profilu. Pozwala to na posiadanie własnej listy preferowanych prezentów, dzięki czemu w każdej chwili można do nich wrócić bez konieczności poruszania się po całej witrynie w poszukiwaniu tych, które poprzednio zwróciły naszą uwagę. W spersonalizowanym profilu zapisywane są także wszystkie niezbędne dane osobowe łącznie z adresem odbioru vouchera, po to by przy kolejnym zamówieniu nie powtarzać wprowadzania tych danych.

Po zakupie prezentu użytkownik ma możliwość rezerwacji konkretnego terminu realizacji zamówienia w ciągu najbliższych 12. miesięcy, bez pośpiechu decydując się na najlepszy czas spełnienia marzenia. Dodatkowo nowa strona umożliwia ustalanie daty bezpośrednio u wykonawcy usługi, co znacząco skraca czas oczekiwania na nią. Ponadto logując się do osobistego panelu, można na bieżąco weryfikować status aktualnych zamówień i historii poprzednich.

Może okazać się, że zakupiony przez nas skok ze spadochronem dla mamy, jest zbyt odważnym pomysłem. To żaden problem! W parę minut możemy zamienić go na popołudnie czy dzień w SPA. Dzięki nowej witrynie, użytkownik ma możliwość dokonać wymiany samodzielnie, posługując się numerem rezerwacyjnym, przez cały rok ważności vouchera.

Z myślą o Wykonawcach

Wyjątkowy Prezent uwzględnił również potrzeby swoich Wykonawców – firm, które realizują marzenia. Wraz z nową stroną otrzymali oni dostęp do osobistego panelu, w którym mogą zarządzać wieloma danymi. Konto firmy umożliwia im zmianę danych kontaktowych np. numeru telefonu czy adresu e-mail, gdzie klienci kierują zapytania dotyczące terminu realizacji. Jest to udogodnienie pozwalające na transparentne, bezpośrednie relacje z klientem końcowym.