Mydła w płynie Green Pharmacy

Delikatne mydła roślinne, które nie tylko oczyszczają, ale także delikatnie pielęgnują i chronią skórę rąk – narażoną na działanie czynników atmosferycznych i chemicznych.

MYDŁA W PŁYNIE GREEN PHARMACY – to roślinne preparaty o wspaniałych właściwościach pielęgnacyjnych, które są pierwszym krokiem ku zdrowej i gładkiej skórze rąk.

Najważniejsze ekstrakty roślinne w mydłach Green Pharmacy:

Rokitnik – jego owoce są niezwykle bogate w witaminy oraz makro i mikroelementy, posiadają właściwości ochronne i regenerują skórę oraz są wspaniałym antyoksydantem, co przeciwdziała starzeniu się skóry.

Glistnik jaskółcze ziele – posiada wybitne właściwości przeciwzapalne oraz antybakteryjne, przez co jest używany w medycynie naturalnej do łagodzenia wszelkich podrażnień.

Rumianek lekarski – szeroko stosowany w medycynie naturalnej dzięki swemu antyseptycznemu, regenerującemu i łagodzącemu działaniu. Wyciąg z rumianku oraz gliceryna kosmetyczna o głęboko nawilżających właściwościach tworzą idealny preparat do codziennej pielęgnacji skóry suchej, wrażliwej i podrażnionej.

Wyciągi z roślin leczniczych oraz gliceryna kosmetyczna o głęboko nawilżających właściwościach sprawiają, że mydła Green Pharmacy są idealnymi preparatami do codziennej pielęgnacji skóry.

WYKORZYSTAJ MOC ROŚLIN!

Tradycja stosowania ziół w leczeniu różnych dolegliwości sięga czasów starożytnych. Te niezastąpione receptury są nadal aktualne i efektywne.

W ziołowych preparatach pielęgnacyjnych GREEN PHARMACY – zawierających naturalne komponenty i wyciągi – zebraliśmy wszystko co najlepsze z tego, czym obdarza nas matka-natura.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu