Miłośnicy planszówek w Centrum Handlowym Osowa

W minioną sobotę (11 sierpnia) gdańskie Centrum Handlowe Osowa zamieniło się w wielką arenę, na której miłośnicy gier planszowych zmierzyli się we wspólnej rywalizacji. Scrabble, Jenga czy Chińczyk to tylko niektóre z gier przygotowanych specjalnie dla klientów galerii.

Event pod hasłem „Wspólne granie” był nie tylko niesamowitą zabawą, ale również interesującym źródłem wiedzy o legendarnej historii planszówek.

Sobotnie spotkanie zorganizowane w ramach akcji „Godziny dla Rodziny” okazało się dużym sukcesem. Do Centrum Handlowego Osowa zjechało wielu miłośników planszówek z całego Trójmiasta. Największe zainteresowanie wykazały jednak rodziny z dziećmi, które wspólnie chciały spędzić czas przy grach. W przerwie między zakupami dorośli mogli choć na chwilę przypomnieć sobie czasy dzieciństwa, a najmłodsi – razem ze swoimi rodzicami – wziąć udział w rywalizacji o tytuł Mistrza.

Podczas wydarzenia przybliżono również bogatą historię gier planszowych. Wiele osób było zaskoczonych, że ich historia sięga czasów Starożytnego Egiptu i Mezopotamii. Najmłodszych klientów po magicznym świecie gier oprowadzała sympatyczna pacynka „Tukan”, która nie tylko zachęcała do wspólnej zabawy, ale także pomagała zrozumieć niekiedy zawiłe zasady gry.

„Cieszymy się, że ‘Wspólne granie’ spotkało się z tak dużym zainteresowaniem. Przygotowując ten event chcieliśmy zapewnić naszym Klientom ciekawą rozrywkę podczas sobotnich zakupów. Jak się okazało był to strzał w dziesiątkę! Rodziny z dziećmi mogły choć na chwilę usiąść do wspólnej zabawy i razem spędzić wolny czas” – mówi Agnieszka Wojtaszczyk, Dyrektor Centrum Handlowego Osowa.

Kolejny event z cyklu „Godziny dla Rodziny” odbędzie się już 8 września 2012 roku. Do „Wirtualnego świata” zapraszamy wszystkich wielbicieli nowych technologii, którzy wspólnie będą chcieli odkryć niesamowity cyberświat. Dla najmłodszych przygotowano liczne atrakcje na PlayStation Move oraz XBOX Kinect, a dla ich rodziców wartościowe spotkanie z psychologiem, podczas którego poruszone zostaną tematy związane z uzależnieniami od gier komputerowych. Odkryj wirtualny świat razem z CH Osowa!

Patronat medialny nad akcją „Godziny dla Rodziny” objęły portale Biznesnafali.pl i Osowa24.pl oraz Twoja Gazeta.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu