Trio największych trójmiejskich deweloperów nawiązało współpracę z Morizon.pl

Fakt dynamicznego rozwoju serwisu Morizon.pl został doceniony przez trójmiejskich deweloperów. Grupa Inwestycyjna Hossa, INPRO S.A. oraz Euro Styl sp. z o.o. S.K.A – trzej najwięksi trójmiejscy deweloperzy zdecydowali się na podpisanie rocznych umów deweloperskich umożliwiających im efektywną publikację ofert w serwisie.

Grupa Inwestycyjna Hossa działa na rynku od 20 lat. Buduje osiedla mieszkaniowe w Trójmieście, sprzedaje oraz wynajmuje powierzchnie biurowe i handlowe. Obecnie w Gdyni realizuje budowę mieszkań na terenie osiedla Sokółka-Zielenisz, Wiczlino-Ogród, Fort Forest, Patio Róży, Altoria-Apartamenty. W Gdańsku są to inwestycje Garnizon, Awangard, CentralPark, Domy przy Tanecznej, Wiszące Ogrody.

INPRO S.A. jest firmą z dwudziestopięcioletnią tradycją. Oferuje mieszkania oraz domy jednorodzinne. Spółka realizuje także inwestycje komercyjne, takie jak hotele apartamentowe czy biurowce. Aktualnie prowadzi na terenie Gdańska inwestycje: Chmielna Park, City Park, Golf Park, Osiedle Jabłoniowa.

EURO STYL powstał w 2007 roku. Specjalizuje się w obszarze budownictwa mieszkaniowego jedno- i wielorodzinnego, jak i komercyjnego. Ostatnie inwestycje spółki to między innymi Zielona Dolina, Osiedle Nawigator, Osiedle Morskie w Gdyni. W Gdańsku buduje osiedla: Pana Tadeusza, Cytrusowe, Nad Potokiem, Oliwa Park, Nowy Horyzont, Nad Jeziorem.

W ramach zawartych umów pomorscy deweloperzy będą publikować i promować w serwisie morizon.pl oferty swoich inwestycji. Ponadto przyłączą się do redagowania serwisu zapytaj.morizon.pl, w którym na nurtujące pytania i wątpliwości użytkowników z zakresu nieruchomości, bezpłatnych oraz fachowych porad udzielają zweryfikowani przez Morizon specjaliści zajmujący się poszczególnymi zagadnieniami.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu