Niezapomniany wieczór dla kobiet z Juliette Binoche tylko w Cinema City

Sierpniowe spotkanie Ladies Night w Cinema City dedykowane jest Juliette Binoche – symbolowi ponadczasowej kobiecości. Drogie Panie, czwartkowy wieczór – 23 sierpnia – na długo pozostanie w Waszej pamięci. Spędź cudownie kobiecy wieczór z filmem „Zakochana bez pamięci” i rozpal w sobie kobiecość!

Specjalnie dla wszystkich Pań – biorących udział w sierpniowym Ladies Night – Cinema City przygotowało niezwykłą filmową niespodziankę. Na 3 tygodnie przed oficjalną polską premierą na srebrnych ekranach kin Cinema City zagości – pełna zaskakującego humoru – ciepła komedia z udziałem największych gwiazd francuskiego kina: Juliette Binoche i Mathieu Kassovitza. „Zakochana bez pamięci” bezsprzecznie zasługuje na miano jednego z najlepszych francuskich filmów wszechczasów. Film zdobył liczne nagrody, w tym prestiżową Berlinale. Zobacz, jak zawalczyć o miłość swojego życia i odzyskać utracone marzenia.

Wieczór pełen przyjemności i rozpieszczania – w towarzystwie ikony francuskiego kina – rozpocznie się już 23 sierpnia, o godzinie 19:30. Na uczestniczki wakacyjnej odsłony Ladies Night – oprócz prezentów – czekają również ciekawe wskazówki z zakresu odkrywania kobiecości, urody i pielęgnacji, a także porady stylistów, makijażystek i fryzjerów. Rozbudź w sobie kobiecość!

„Comiesięczne spotkania kobiet z Cinema City cieszą się niesłabnącą popularnością. Tym razem – specjalnie dla wszystkich Pań – przygotowaliśmy tradycyjnie już porady ekspertów oraz zawsze mile widziane upominki. Oprócz tego uczestniczki Ladies Night na trzy tygodnie przed oficjalną premierą będą mogły obejrzeć najnowszą i niezwykle ciepłą francuską komedię z Juliette Binoche w roli głównej” – zapowiada Iwona Kuźnik, dyrektor marketingu i PR Cinema City Poland.

Prawdziwe święto kobiet już 23 sierpnia o godz. 19.30 w Cinema City!

Partnerami wydarzenia są: Skoda, KFC oraz Espumisan.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu