Inotel odpala darmowe kanały HD

Tagi:

Od poniedziałku 13 sierpnia br. abonenci Inotela, operatora telekomunikacyjnego z Wielkopolski, zyskali dostęp do kolejnej, atrakcyjnej i darmowej oferty złożonej z czterech kanałów HD. W ten sposób telewizyjny pakiet podstawowy liczy już 76 programów, w tym 11 nadawanych w jakości high-definition.

Nowe kanały, które zasiliły telewizyjny pakiet podstawowy, to długo oczekiwane TVN HD, TVN 7 HD, TVN Style HD i TVN Turbo HD. To kolejne, po TVP 1 HD, TVP 2 HD i Next Music HD propozycje, które w ostatnich tygodniach pojawiły się w ofercie wielkopolskiego Inotela. Jak zapewnia operator, uruchomienie nowych propozycji nie wpłynie na cenę pakietu, która nadal wynosić będzie 49,90 zł miesięcznie. Dodajmy, że umowa z Inotelem podpisywana jest na czas nieokreślony, a rezygnacja z usług nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami.

Przypomnijmy też, że na dzień dzisiejszy w cyfrowym pakiecie podstawowym proponowanym przez Inotel znaleźć można 76 programów, w tym 11 nadawanych w wersji HD. Są to: TVP 1, TVP 2, Eurosport, Eurosport 2, Polsat, National Geographic Channel, Next Music oraz nowouruchomione – TVN, TVN 7, TVN Style i TVN Turbo.

Inotel to operator działający na terenie Wielkopolski, docierający do mieszkańców Poznania, Swarzędza, Gniezna, Jarocina i Koziegłów. Więcej informacji na temat oferty znaleźć można na stronie www.inotel.pl.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu