Przejdź do treści

Zapraszamy na Beko Ełk Triathlon

W pierwszej edycji Beko Ełk Triathlon, która odbędzie się w sobotę 18 sierpnia wystartuje ponad 400 zawodników. Wśród nich na trasie będzie można zobaczyć ambasadorów Herbalife Triathlon Susz – Magdalenę Boczarską, Macieja Dowbora i Tomasza Karolaka oraz inne znane osoby, między innymi Iwonę Guzowską czy Macieja Wróblewskiego.

Do Ełku przyjedzie również silna ekipa triathlonistów z Ukrainy – cztery panie Ryzhykh Inna, Abdulowa Anna, Fedczenko Daria i Gryshyna Oleksandra oraz Vitolin Anton, Aloshyn Viktor, Nazar Dorosh, Kurochkin Sergiy i Malyar Dmytriy.

Swój udział w rywalizacji drużynowej zapowiedziała sztafeta TVP Sport w składzie: Jakub Zakrzewski (pływanie), Piotr Sobczyński (rower) i Piotr Falkowski (bieg). Panowie podejmują duże wyzwanie, gdyż ich przeiciwnikami będzie m.in silna ekipa z Ełku – Maciej Falaciński (członek kadry narodowej i medalista MP w pływaniu), Cezary Zamana (zwycięzca Tour de Pologne z 2004 roku, uczestnik Tour de France) i Michał Smalec (vicemistrz Polski na dystansach 5 i 10 km).

Zapraszamy do wzięcia udziału indywidualnie na dystansie olimpijskim oraz do zmierzenia się w rywalizacji sztafetowej. Zachęcamy do stworzenia sztafet firmowych, w których jedna osoba płynie 1500m, druga jedzie na rowerze 40km, a trzecia biegnie 10km. Zapisy tylko do 10 sierpnia!

Więcej informacji na stronie www.elktriathlon.com