Turniej z nagrodami na plaży Pepsi w Sopocie

Specjalnie na wakacje Pepsi przygotowała mnóstwo orzeźwiających atrakcji w swoim miasteczku na plaży w Sopocie. W sierpniu wszyscy spragnieni sportowych emocji będą mogli spróbować swoich sił podczas turnieju plażowej piłki nożnej – Pepsi Beach Soccer Cup 2012. Uczestnicy zawodów mogą wygrać atrakcyjne nagrody, a także skorzystać z wielu innych atrakcji dostępnych w Pepsi Music City.

Od początku lipca sopocka plaża rozbrzmiewa orzeźwiającymi rytmami i pływa w strumieniach zimnej Pepsi. Wakacyjne miasteczko Pepsi Music City to jednak nie tylko kolorowe drinki i fantastyczna muzyka, ale również sportowe emocje, które zachwycą każdego. Już 4 sierpnia w pobliżu sopockiego molo wystartowały zawody plażowej piłki nożnej – Pepsi Beach Soccer Cup 2012. Uczestnictwo w turnieju to idealna okazja na odrobinę prawdziwej rywalizacji połączonej z dobrą muzyką i świetną zabawą.

1 Pepsi, Pepsi Beach Soccer Cup 2012, Pepsi Music City, Pepsi Orzeźwia Muzykę, PROMOPepsi Beach Soccer Cup 2012 podzielono na cztery etapy, które odbywać się będą w każdą sobotę sierpnia. Zawodom towarzyszy orzeźwiająca muzyka, a jedynym warunkiem żeby wziąć udział w zmaganiach jest zabranie ze sobą dobrego humoru i czterech nakrętek Pepsi.

W turnieju mogą wziąć udział czteroosobowe zespoły (3 + 1 rezerwowy), które zostaną podzielone na dwie grupy. Rywalizacja drużyn odbywać się będzie w systemie „każdy z każdym”.

Na najlepsze zespoły czekają orzeźwiające nagrody w sam raz na upalne letnie dni, takie jak: vouchery na sprzęt motorowodny w Pepsi Music City czy zgrzewki zimnej Pepsi. Niezależnie od osiągniętego wyniku, wszyscy uczestnicy otrzymają zniżkę na sportowe atrakcje dostępne w Pepsi Music City. Po zakończeniu każdego etapu atmosferę rozgrzeje muzyka serwowana przez przebojowych DJ-ów. Warto zatem wpaść chociaż na chwilę na sopocką plażę, aby pokopać piłkę, a później zaszaleć przy najlepszych didżejskich setach i poczuć prawdziwie wakacyjny klimat.

Sopockie miasteczko Pepsi jest częścią projektu „Pepsi Orzeźwia Muzykę”, w ramach którego Pepsi rozkręciła już takie imprezy jak: Planeta Born To Party, Eska Rock Summer 2012 oraz Pepsi Rocks, bedącego cyklem koncertów podczas których wystąpiły już takie gwiazdy jak: Maria Peszek, czy zespół Afromental.

„Pepsi Orzeźwia Muzykę” to połączenie wielu gatunków muzycznych – od różnych odmian house i elektro przez klasyczny pop, po ostre rockowe brzmienia. Każdej imprezie towarzyszy szalona zabawa i wielkie emocje. Fanów różnych gatunków muzycznych łączy jednak zamiłowanie do wyjątkowego napoju – podczas imprez orzeźwiają się łykiem Pepsi.

Więcej informacji o Pepsi Music City znajdziecie na stronie: www.pepsi.pl/PepsiMusicCity

Więcej informacji o orzeźwiających akcjach Pepsi znajdziecie na stronie: www.pepsi.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu