Novela tv ze stroną internetową

Tagi:

Nadający od 14 maja 2012 roku kobiecy kanał telewizyjny Novela tv uruchomił stronę internetową. Serwis internetowy stacji dostępny jest pod adresem www.novela.tv. Przeznaczony jest dla wielbicieli produkcji latynoamerykańskich i południowoeuropejskich.

Strona utrzymana jest w kolorach czarno-biało-różowych. Pełni funkcję wizerunkową i informacyjną stacji. Postawiono w niej przede wszystkim na prezentację najciekawszych pozycji z oferty programowej kanału. Strona zawierać będzie ekskluzywne materiały o telenowelach kolumbijskich, amerykańskich czy też meksykańskich, między innymi takich jak: „Pieska miłość”, „Dom po sąsiedzku”, „Bananowa młodzież”. Na stronie będzie można zapoznać się ze szczegółowymi opisami postaci, wywiadami z aktorami, materiałami zdjęciowymi i wideo, ciekawostkami, plotkami. Zawierać będzie także program tv oraz aktualne informacje dotyczące stacji.

Kanał Novela tv nadaje początkowo w formie niekodowanej, drogą cyfrową i satelitarną (Hot Bird 13°E). Kanał dostępny będzie również w wersji HD.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu