Firma ROC Polska Sp. z o.o. rozpoczyna kampanię informacyjną

Firma ROC Polska sp. z o.o. – ekspert w dziedzinie rozwiązań kadrowo-płacowych firmy SAP – rozpoczyna kampanię informacyjną związaną z nowymi produktami, wdrożeniami i innymi osiągnięciami firmy.

Działania public relations związane z wprowadzeniem nowych produktów na rynek będą prowadzone przez minimum 6 miesięcy. Obejmą swym zasięgiem nie tylko media branżowe, ale także ogólnobiznesowe i gospodarcze. Równolegle firma ROC Polska będzie prowadzić działania informacyjne skierowane do swoich obecnych i przyszłych klientów.

Dyrektor Zarządzający firmy ROC Polska sp. z o.o., Katarzyna Pisańska: „Na rynku polskim działamy od kilku lat. Przez ten czas udało nam się z sukcesem dostarczyć różnego rodzaju rozwiązania z zakresu SAP HCM dla wielu znanych i cenionych firm. Są wśród nich: Siemens VAI, MAN, Knauf Services, Diehl Control Polska, Aquael, Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych, UPM Kymmene, GDF Suez, Grupa Colian, Telekomunikacja Polska, PGE Systemy, Huttinger Electronics, Nordzucker, Veolia Environment czy Ferrero. Nasi Klienci wysoko oceniają wiedzę i zaangażowanie naszych konsultantów. Myślę, że przyszedł czas, aby zaprezentować rynkowi obecne projekty, ale także nowe rozwiązania, które są nie tylko innowacyjne, ale przede wszystkim bardzo praktyczne. Zwiększają one zarówno użyteczność posiadanych już rozwiązań i efektywność procesów biznesowych. Potwierdzeniem tego faktu są liczne wdrożenia na świecie. Jestem przekonana, że już wkrótce także i polscy przedsiębiorcy docenią zalety tych produktów.”

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu