Sopot pachnący… feromonami

Już po raz kolejny w klubowej atmosferze poczuć mogliśmy najprawdziwsze, ludzkie… feromony. Tym razem impreza odbyła się 3 sierpnia w sopockim Unique Club & Lounge, gdzie ponad 500 gości bawiło się na De Dietrich Baltic Party by Moda&Styl.

W pierwszej połowie wieczoru dwie piękne hostessy, ubrane w intrygujące koszulki Feromony.pl krążyły pośród gości, rozdając im tajemniczo wyglądające opakowania. Później już tylko poczuć mogliśmy wszechobecną aurę zmysłowości i flirtujące ze sobą pary.

Jak podkreśla Wiktor Koszycki z portalu Feromony.pl – tego typu imprezy przyciągają ogromną liczbę gości. Klubowicze są bowiem zaintrygowani działaniem tych związków. Nie każdego stać na zakup flakonu prawdziwych feromonów, a chcą na własnej skórze poczuć, jakie przynoszą efekty. Impreza klubowa to idealne miejsce, aby sprawdzić jak działają, a i przy okazji poznać wiele ciekawych osób – dodaje Koszycki.

Obok unoszącego się zapachu feromonów, na gości De Dietrich Baltic Party by Moda&Styl czekało jeszcze wiele innych atrakcji. Początek wieczoru uświetnił pokaz kolekcji „MONAIZA” – efekt współpracy projektantki Mony – Moniki Natory z piosenkarką i aktorką Izabelą Trojanowską. Premierowej prezentacji towarzyszyła muzyka z najnowszej płyty artystki „Życia zawsze mało”, a wokalistka przy dużym aplauzie publiczności wykonała fragment jednego z utworów. Iza Trojanowska, Monika Natora, a także muzyczna gwiazda wieczoru – Honey, były gośćmi usytuowanej przed klubem strefy VIP, gdzie prowadzący imprezę – Halina Rostkowska-Niemczyk i Adam Żeberkiewicz z redakcji Moda&Styl rozmawiali z artystkami o modowych i muzycznych fascynacjach.

Jednym z przyciągających akcentów wieczoru był specjalny pokaz zmysłowej bielizny erotycznej Livia Corsetti, podczas którego modelki z gracją poruszały się przed klubem na czerwonym dywanie, budząc spore zainteresowanie nie tylko klubowych gości, ale również przypadkowych turystów. Po północy wielu klubowiczów przyciągnął występ Honey – Honoraty Skarbek, która zaśpiewała swoje największe hity.

Sopocka impreza to nie pierwsze takie wydarzenie z udziałem feromonów. W styczniu tego roku w klubach „Pomarańcza” w całej Polsce, ich woń mogliśmy poczuć podczas „Nocy feromonów”, gdzie goście – oprócz rozdawanych przez hostessy próbek – mieli okazję zdobyć całe flakony w organizowanych konkursach.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu