Przejdź do treści

Wawel Service rozwija sieć biur pośrednictwa w Krakowie

Wawel Service, deweloper znany z kompleksowej obsługi rynku nieruchomości, wychodzi naprzeciw potrzebom swoich Klientów rozwijając sieć lokalnych biur pośrednictwa w Krakowie.

Wawel Service, firma działająca już od 1992 roku, znana jest z umiejętności dostosowania swojej oferty do potrzeb Klientów – ludzi chcących oszczędzić swój czas i zminimalizować wszelkie formalności związane z kupnem lub zamianą mieszkania. Mimo, że główną działalnością dewelopera jest pełna obsługa rynku pierwotnego, czyli przygotowywanie i realizacja inwestycji, Wawel Service poszerza usługi.

W ramach jednej firmy, Klienci, oprócz możliwości nabycia nieruchomości z rynku pierwotnego, mogą również z pomocą pośrednika nieruchomości zbyć zajmowany przez siebie dotychczas lokal, zamienić stare mieszkanie na nowe, skorzystać z usługi kompleksowego doradztwa kredytowego oraz liczyć na pomoc architekta w projektowaniu i aranżacji wnętrz nowego lokum.

Współpraca dewelopera i biura pośrednictwa

Kompleksowa oferta firmy to efekt współistnienia, w ramach jednej struktury dewelopera i biura pośrednictwa nieruchomości. Powołana do życia przez dewelopera Spółka Doradcy Wawel Service zajmuje się bowiem obrotem nieruchomościami oraz pośrednictwem we wszelkich transakcjach na rynku pierwotnym oraz wtórnym. Klientom indywidualnym i komercyjnym proponuje pomoc w sprzedaży, kupnie, najmie i zamianie nieruchomości.

Firma deweloperska Wawel Service i biuro pośrednictwa Doradcy Wawel Service stanowią całość – to wiąże się z wieloma korzyściami dla Klientów. Osoba, która przychodzi do naszego oddziału może liczyć na kompleksową obsługę – potwierdza Rafał Krzywda z Wawel Service. –Ścisła współpraca zaowocowała stworzeniem wielu programów np.: „Zamień stare na nowe” czy „Zamieszkaj na większym” – dzięki którym Klienci bez zbędnych formalności mogą stać się właścicielami nowego mieszkania w wybranej inwestycji Wawel Service. – dodaje.

Więcej placówek – oszczędność czasu

Coraz większe zainteresowanie usługami i powiększająca się oferta lokali skłoniły dewelopera do rozszerzenia sieci biur pośrednictwa nieruchomości w Krakowie. Już dziś, na spotkanie z pośrednikiem można umówić się w głównej siedzibie firmy na Placu na Groblach 21 oraz w 4 biurach sprzedaży przy inwestycjach. Docelowo powstanie aż 6 nowych placówek regionalnych Wawel Service w różnych lokalizacjach miasta.

Bezsprzecznie cenimy wygodę i oszczędność czasu, dlatego chcemy wspierać naszych Klientów nie tylko w całym procesie sprzedaży i kupna mieszkania. Chcemy również ułatwić im kontakt z naszymi doradcami, stąd decyzja o rozwoju sieci biur pośrednictwa nieruchomości na naszym głównym rynku, czyli w Krakowie. – mówi Rafał Krzywda z Wawel Service. W związku ze zwiększaniem ilości biur pośrednictwa poszukujemy osób chętnych do pracy w nowych placówkach. Rekrutacja jest już rozpoczęta, serdecznie zapraszamy do aplikowania. – dodaje.