Telemagazyn do pobrania w Google Play

Aplikacja dla użytkowników smartfonów z systemem operacyjnym Android jest już dostępna w Google Play. Aplikacja Telemagazynu ułatwia dostęp do ramówki ponad 300 kanałów oraz umożliwia stworzenie własnej listy ulubionych stacji.

Pozostałe funkcje, to m.in. możliwość ustawiania stacji w dowolnej kolejności i wyszukiwarka audycji w programie. Telewidzowie mogą także skorzystać z opcji powiadomień – ustawiać przypomnienia o zbliżających się audycjach oraz dzielić się ze znajomymi informacjami o aktualnym programie za pośrednictwem Facebooka, e-maili czy SMS.

Aplikację można pobrać ze strony Google Play.

To druga aplikacja mobilna z programem telewizyjnym Telemagazynu. 11 czerwca br. w App Store pojawiła się wersja na iPhone’a. Od momentu debiutu, przez ponad tydzień, była jedną z dziesięciu najchętniej pobieranych, darmowych aplikacji na iPhone’a. Obecnie znajduje się w pierwszej dziesiątce najpopularniejszych aplikacji w kategorii „Rozrywka”.

„Tele Magazyn” to bezpłatny dodatek telewizyjny ukazujący się co piątek z dziennikami regionalnymi Grupy Polskapresse. Przewodnik zawiera kompletny repertuar najpopularniejszych stacji TV wraz z rekomendacjami najciekawszych pozycji, recenzjami filmów i programów, sylwetkami gwiazd czy ciekawostkami z ich życia.

Witryna www.telemagazyn.pl to trzeci co do wielkości serwis Polskapresse, który wg. czerwcowego badania Megapanel PBI/Gemius zanotował 1 048 965 realnych użytkowników i 14 865 683 odsłon.

Od stycznia tego roku internauci mogą także korzystać z wersji lekkiej serwisu Telemagazyn.pl dostępnej pod adresem m.telemagazyn.pl Wersja lajt serwisu stale zyskuje na popularności – w czerwcu odsłony mobilne stanowiły ponad 10% wszystkich odsłon w serwisie.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu