Przejdź do treści

Pierwsza gra mobilna połączona z serwisem nk.pl

Nasza Klasa coraz aktywniej korzysta z możliwości platform mobilnych. Już niedługo użytkownikom systemu Windows Phone oraz Android zostanie udostępniony pierwszy produkt zsynchronizowany z najpopularniejszym polskim serwisem społecznościowym.

Za przygotowanie aplikacji odpowiedzialna jest firma deweloperska JOJO Mobile Polska, specjalizująca się w tworzeniu oprogramowania na platformę Windows Phone i interfejsu Metro.

Zręcznościowa gra zaoferuje użytkownikom zestaw zróżnicowanych mini-zadań, będących okazją do sprawdzenia spostrzegawczości i czasu reakcji. Uniwersalna aplikacja pozwoli wybrać odpowiedni dla siebie poziom trudności. Aplikację uatrakcyjniają liczne nawiązania do polskich memów internetowych, popularnych w serwisach społecznościowych. Stąd Hardcorowy Koksu, Henio i Beatka, a także kot „Co ja pacze” staną w szranki z użytkownikami portalu. Gra łączy się z serwerami NK umożliwiając publikowanie wyniku rozgrywki. Aplikację będzie można uruchomić pod system Windows Phone, a także na smartfonach wyposażonych w Androida. Użytkownicy nowoczesnych telefonów będą mogli pokonywać kolejne poziomy gry, zachęcając do rywalizacji znajomych z serwisu NK.

Mobilna aplikacja zaprojektowana na potrzeby serwisu społecznościowego NK to doskonałe rozwiązanie. Wierzymy, że nowe partnerstwo pomoże nam w skutecznej dystrybucji gier do jeszcze szerszego grona odbiorców. Natomiast ulokowanie polskich memów, będących nieodzowną częścią Internetu, pasuje do mechanizmu gry, nie jest nachalne i zachęca użytkowników do większej interakcji. Wkrótce zdradzimy więcej szczegółow dotyczących pilotażowego projektu gry i dalszej współpracy – mówi Bartłomiej Lozia, Prezes Zarządu JOJO Mobile Polska.

Gra wkrótce ukaże się w darmowej wersji na Windows Phone Marketplace oraz Google Play. Będzie posiadać dwie wersje językowe – polską i angielską.