Dominik Kaznowski w agencji Publicon

Do Publiconu dołączył Dominik Kaznowski, były Pełnomocnik Zarządu ds. Marketingu i PR Nasza-Klasa Sp. z o.o., który w Publiconie został szefem działu Social Media.

Kaznowski jest od lat związany z branżą internetową. Współpracował m.in. z założonym przez amerykańskich analityków inkubatorem internetowym e-Katalyst SA. W latach 2002-2006 odpowiadał za obszar komunikacji korporacyjnej w Grupie PZU. W latach 2006-2008 dyrektor marketingu w Pionie Internet Agora SA. Od listopada 2008 do listopada 2009 zajmował się doradztwem oraz tworzeniem strategii w nowych mediach jako prezes spółki doradczej Xevin Consulting. Od grudnia 2008 roku odpowiadał za rozwój biznesowy portalu Nasza-Klasa.pl, a od kwietnia 2009 za obszar marketingu, badań i analiz i public relations.Od lipca 2010 odpowiadał również za strategie produktową portalu. Od stycznia 2009 przez rok pełnił funkcję prezesa zarządu spółki Interaktywnie.com, wydawcy popularnego serwisu branży marketingu online w Polsce. W latach 2002-2008 związany ze Związkiem Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska, najpierw jako wiceprezes, a następnie przez dwie kadencje jako przewodniczący rady nadzorczej. Zasiadał w radzie nadzorczej Polskich Badań Internetu – spółki realizującej standard badań internetu w Polsce. Jest członkiem Komisji Etyki Reklamy przy Związku Stowarzyszeń Rada Reklamy.

Autor dwóch książek o marketingu w internecie, wielu raportów, felietonów i publikacji w prasie branżowej oraz wpływowych blogów. Pomysłodawca i organizator konkursu na najlepszy blog firmowy w Polsce (blogifirmowe.wordpress.com). Wykładowca Wyższej Szkoły Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie oraz Uniwersytetu Wrocławskiego. Laureat takich nagród jak Golden Arrow (kategoria non-profit), Kreatury (kategoria reklama społeczna) i Fryderyka (sponsor zwycięskiego albumu w kategorii muzyka dawna), Webstar Creative (za najlepszą zintegrowaną kampanię marketingową) oraz wielu innych. Dominik w Publiconie odpowiada za rozwój strategiczny Social Media.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu