Darmowe hotspoty Cyfrowego Polsatu. Otwarte testy superszybkiego internetu mobilnego

Mieszkańcy czterech miast – Rzeszowa, Kielc, Kalisza i Gorzowa Wielkopolskiego – przez najbliższy miesiąc, do 27 sierpnia br., mogą korzystać z hotspotów Cyfrowego Polsatu zlokalizowanych w wybranych kawiarniach, restauracjach, środkach komunikacji miejskiej i centrach handlowych, zyskując bezpłatny dostęp do zasobów Internetu.

– Mieszkańcy, turyści czy osoby przebywające w sprawach biznesowych w danej miejscowości przez najbliższe 4 tygodnie mają możliwość nie tylko skorzystania z bezpłatnego Internetu w miejscach publicznych, ale także osobistego przekonania się, jakie zalety posiada usługa internetowa Cyfrowego Polsatu. Wystarczy, że przyjdą z własnym laptopem, tabletem, smartfonem lub innym urządzeniem przenośnym do specjalnie oznaczonych punktów, połączą się z Internetem przez protokół Wi-Fi, a potem będą swobodnie surfować w sieci – mówi Beata Białkowska, Dyrektor Marketingu w Cyfrowym Polsacie.

Darmowe hotspoty znajdują się w wybranych kawiarniach i restauracjach w danym mieście oraz lokalnych centrach handlowych. Dodatkowo otwarte punkty dostępu do Internetu Cyfrowego Polsatu działają w wybranych środkach transportu publicznego. Na czas trwania akcji odpowiednio oznakowane autobusy miejskie zostały wyposażone w Wi-Fi operatora, dając dostęp do zasobów sieci w trakcie jazdy.

W ramach akcji zaplanowano również szereg lokalnych działań komunikacyjnych, informujących o dostępności bezpłatnych hotspotów oraz aktualnej promocji usługi internetowej operatora, realizowanych z wykorzystaniem, m.in. banerów na balkonach osiedli, mobilnych backlightów, ekranów LCD w środkach komunikacji miejskiej czy naklejek na deptakach. Działania reklamowe są prowadzone także w lokalnych mediach, m.in. na antenach Radia Eska i RMF Maxxx oraz w ramach kampanii displayowych w Internecie. Wśród wspierających narzędzi promocji znalazły się spoty w radiowęzłach sieci handlowych oraz aktywności BTL w Autoryzowanych Punktach Sprzedaży Cyfrowego Polsatu.

W aktualnej promocji oferowanej w Autoryzowanych Punktach Sprzedaży Cyfrowy Polsat proponuje superszybki Internet mobilny w najtańszym abonamencie na rynku – za jedyne 14,90 zł miesięcznie – i w ramach krótkiej, 12-miesięcznej umowy. Szczegóły promocji dostępne są również na stronie internetowej Cyfrowego Polsatu www.cyfrowypolsat.pl.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu