Cisowianka w puszce dla Afryki

Akcja społeczna „Woda dla Afryki” prowadzona wspólnie przez Polską Akcję Humanitarną i Cisowiankę trwa już cztery lata. Dzięki staraniom wszystkich, którzy wzięli w niej udział dostęp do czystej i bezpiecznej wody otrzymało już kilka tysięcy osób.

Każdy kto kupił małą butelkę Cisowianki ozdobioną motywami afrykańskimi przyczynił się do sukcesu kampanii. Od sierpnia tego roku do charakterystycznych butelek dedykowanych akcji dołączy specjalnie oznakowana puszka Cisowianki.

Puszka z logo Polskiej Akcji Humanitarnej, ozdobiona wizerunkami afrykańskich kobiet niosących na głowach pękate dzbany,jest kolejnym produktem Cisowianki dedykowanym projektowi „Woda dla Afryki”. Całkowity zysk ze sprzedaży puszki zostanie przeznaczony na budowę studni i ujęć wodnych w miejscach, gdzie dostęp do wody jest szczególnie utrudniony. Jednocześnie nadal w sprzedaży będą małe butelki Cisowianki 0,33, które również w całości dedykowane są akcji.

Zarówno puszka, jak i mała butelka to idealne produkty przede wszystkim na lato. Lekkie i niewielkie opakowanie bez problemu zmieści się w ręce, czy w torebce. Przyda się również podczas letnich wycieczek czy pikników. Najważniejsze jest jednak to, że kupując te wyjątkowe produkty,pomagamy potrzebującym. Według szacunków Polskiej Akcji Humanitarnej zakup jednej butelki lub puszki przekłada się aż na 5 litrów wody dla mieszkańców Afryki. Warto więc podczas codziennych zakupów sięgnąć właśnie po specjalnie oznakowane produkty Cisowianki.

Partnerami nowej odsłony akcji „Woda dla Afryki” są: Clear Channel, Radio Zet, Onet.pl oraz Eurolot.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu