Przejdź do treści

Willa ToTu! – dom, w którym każdy chciałby zamieszkać

Inwestycja realizowana przez grupę INKOM na wrocławskim Ratyniu zwyciężyła w tegorocznej edycji plebiscytu „Dom, w którym chciałbym mieszkać”. Projekt Willa ToTu! został wybrany w głosowaniu deweloperów jako najlepszy w kategorii „domy jednorodzinne”.

Konkurs „Dom, w którym chciałbym mieszkać” odbył się już po raz jedenasty. W tej edycji wybierano najciekawsze propozycje domów jedno- i wielorodzinnych zaprojektowanych w latach 2010-2012. Najwięcej głosów deweloperów w kategorii „domy jednorodzinne” zdobyła Willa ToTu! – projekt autorstwa Marcina Wolanina z pracowni GRAFICOM Architektura, realizowany przez grupę INKOM.

Osiedle składa się z 27 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, o powierzchni od 73 do 83 m2. Budynki posiadają ustalony projekt parteru oraz trzy wersje układów piętra do wyboru. Ciekawym rozwiązaniem dla nabywców jest też możliwość przeprojektowania dwóch segmentów na wolnostojące domy jednorodzinne. Osiedle położone jest przy ul. Gromadzkiej, w zielonej okolicy wrocławskiego Ratynia, zapewniającego sąsiedztwo pięknych terenów Lasu Ratyńskiego i Parku Krajobrazowego Doliny Bystrzycy. Planowany termin realizacji inwestycji to IV kwartał 2013 roku.

INKOM S.A. z powodzeniem funkcjonuje na rynku deweloperskim od 1997 roku i należy do prestiżowego grona przedsiębiorstw zrzeszonych w Polskim Związku Firm Deweloperskich.