Tarczyn rowerowy

02.08 w południe wystartował w Warszawie największy w Polsce system rowerów miejskich Veturilo. Jego działalność oficjalnie zainaugurowała Prezydent Warszawy, Hanna Gronkiewicz-Waltz. Pierwszym sponsorem miejskich rowerów został TARCZYN! Ta niekonwencjonalna forma promocji znanej marki z portfolio Agros-Nova nie tylko zwraca uwagę, ale również dobrze pasuje do charakteru marki.

Rower to ekologiczny i ekonomiczny pojazd, który umożliwia poruszanie się po mieście często szybciej niż samochód. Stąd rosnąca popularność rowerów, która sprawia że kolejne polskie miasta zaczęły inwestować w publiczne wypożyczalnie rowerów. Pionierem był Wrocław, ale dzisiaj najwięcej rowerów udostępnia swoim mieszkańcom i turystom Warszawa — aż 1100! Można z nich skorzystać w 57 punktach miasta.

Rowery można wypożyczyć po zarejestrowaniu się na stronie www.veturilo.waw.pl, a po użyciu zostawić w dowolnej z stacji rowerowej.

Tarczyn w najbliższych tygodniach będzie wspierał miejski system rowerowy nie tylko w Warszawie, ale również we Wrocławiu i Poznaniu.

Dzięki sponsoringowi największe polskiej wypożyczalni rowerów miejskich marka Tarczyn zyskała już dodatkowy rozgłos. Rowery ze znanym od 45 lat logo Tarczyna pojawiły się na licznych zdjęciach w mediach i portalach (np. Gazeta.pl, Gazeta Wyborcza, Onet.pl, tvnwarszawa.pl), jak również w telewizji ogólnopolskiej (TVN24), ilustrując dziennikarskie relacje z inauguracji stołecznego systemu Veturlilo.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu