Przejdź do treści

Szczęście chodzi parami czyli – seks i pełna kasa

Tagi:

Czy wiesz, że najczęściej seks uprawiają osoby, które zarabiają najwięcej? Z najnowszych badań na zlecenie C-Date.pl wynika, że 71% najlepiej zarabiających osób uprawia seks co najmniej raz w tygodniu. Z kolei, 22% osób, które pracują najdłużej deklaruje, że współżyje codziennie.

Bo to co nas podnieca, to się nazywa kasa …

Jak pokazują międzynarodowe badania przeprowadzone przez C-Date.pl, największy w Europie serwis randkowy w kategorii Casual Dating, sukces w życiu zawodowym idzie w parze z powodzeniem w sferze seksualnej.

Im większe zarobki, tym wyższy odsetek osób, które uprawiają seks przynajmniej raz w tygodniu – aż 71 % respondentów może się pochwalić taką częstotliwością. Im chudszy portfel, tym większa prawdopodobieństwo, że osoby te, nie uprawią seksu w ogóle. Zaledwie połowa osób (55%), które zarabiają poniżej 500 euro miesięcznie, uprawia seks co najmniej raz w tygodniu.

Pracuj ciężko, baw się na całego

Badania C-Date.pl potwierdzają, że im więcej mamy zajęć, tym lepiej organizujemy swój czas, znajdując go również na przyjemności. Dłuższa praca to więcej seksu? Właśnie tak – 22% badanych, którzy pracują ponad 50 godzin tygodniowo przyznało, że współżyje codziennie. W przypadku pracujących poniżej 20 godzin, wskaźnik ten wynosi tylko 14%, a 26% z nich nie uprawiało seksu od co najmniej pół roku!